Петраков вже ображався на журналістів. Тоді збірна України U-20 виграла чемпіонат світу

Цікава аналогія з минулого.

Перед матчем з Фінляндією Олександр Петраков дав прес-конференцію, яку обговорюють більше за саму гру. Тренер збірної України сказав всього 37 слів. На запитання, що трапилося і чому він такий малослівний, він відповів: «Так буде завжди».

Все виглядає так наче Петраков образився на журналістів. Або в УАФ попросили його не говорити зайвого. Зрештою, це не вперше Олександр Васильович близько до серця бере слова преси і гостро реагує на критику. Таке вже було на молодіжному чемпіонаті світу.

Збірна України U-20 стартувала з двох перемог поспіль. У першому турі перемогли США, а в другому матчі мінімально здолали Катар. Дві перемоги забезпечили українцям вихід в 1/8 плей-оф чемпіонату світу. Але разом з тим тренера критикували за прагматичний футбол і гру на результат.

«Важка гра. Я знав, що вона буде такою – передбачав це. Дуже багато людей не відновилися, скажімо так. Ми не граємо такі матчі часто. Ми не тягнемо психологічно, просто не тягнемо.

Якщо вам не подобається, як ми грали з США і з Катаром – давайте ми просто поїдемо з чемпіонату світу. Все, до побачення!» – емоційно відреагував Петраков в ефірі «UA: Перший» на запитання журналіста і залишив флеш-зону.

Юхим Конопля, один з гравців тієї золотої команди, розповів про цікавий епізод на чемпіонаті світу.

«Прес-аташе потрапив під каток після другої гри. Сказав Петракову, що команда грає не дуже переконливо. Летіло все – пляшки, бутси. Він кілька днів ходив і виглядав Васильовича із-за кутів. Але потім все було нормально – десь віджартувався, чимось допоміг, води або кави приніс», – розповідав футболіст в інтерв’ю Tribuna.com.

Додому збірна і Петраков повернулися чемпіонами світу. Можливо, історія знову повториться. Тільки зараз ціна питання – вихід національної збірної України на ЧС-2022 в Катарі. Все ще у наших руках.  

Петраков перешел черту: от человека с принципами до обиженного на весь мир

З прес-конференціями Петракова все добре. Головним все одно залишається результат

Фото: УАФgloballookpress.com/Rafal Oleksiewicz

+19
Популярные комментарии
Денис Юдінков
+21
Навряд він просто образився. Коли він ображається, то випльовує щось типу "а мені потрібно у вас запитати, кого випускати у складі?"

А тут він замовк. Вперше в кар’єрі. Дуже схоже на вказівку з "олімпу". Думаю, Пвелко на п’яну голову щось наговорив.
dima.diwade
+12
перемагати на ЧС не обов’язково, було б чудово хоча б туда потрапити та просто нарешті перемогти, для початку.
Sergiy Baranovsky
+4
Надіємось, Петраков знає, що робить.
Написать комментарий 7 комментариев
Loading...
Реклама 18+