З прес-конференціями Петракова все добре. Головним все одно залишається результат

Ірина Козюпа – про 37 слів тренера збірної України.

Кайфую від прес-конференцій Олександра Петракова. Так вийшло, що була присутня вживу чи в зум практично на всіх. І для журналіста всі вони – топ. Щоб він зараз сказав чи не сказав, це викликає спалах емоцій у вболівальників та журналістів. Позитивні чи негативні, то вже інше питання. Головне, що вони нікого не залишають байдужим. І сам тренер показує, що йому не все одно. 

Петраков за короткий час пройшов шлях від: «Ого, який він крутий – їздить на метро, говорить щиро та відкрито, приймає сміливі рішення» до «чому він відкрито критикує Караваєва, чому не викликав Малиновського, чому виносить конфлікти з команди, чому так багато говорить».

А тепер в межах одного тижня видав дві абсолютно протилежні прес-конференції. Спочатку це був фестиваль зізнань в стилі «Як ви мене всі ненавидите». А сьогодні ледве видавив з себе 37 слів. Дуже лаконічно за формою, але яскраво та глибоко за змістом. Завтрашньої післяматчевої прес-конференції я вже чекаю більше, ніж відпустки. Бо цей тренер вміє дивувати. 

Навряд чи це якийсь холодний розрахунок, як в Луческу чи Моурінью, які чудово вміють вести такі медійні війни. Швидше, чесні емоції людини, яка дуже довго чекала на свій шанс, а тепер намагається створити диво. Насправді, така відвертість дорого коштує. У світі великого футболу – це велика рідкість. 

В Англії роботу тренера збірної називають найбільш ненависною в країні. В Україні це не так, бо в нас ще є політики, Зеленський і Павелко. Петраков такий, який він є. Тут не буде моралізаторства чи повчань. На прес-конференціях він говорить те, що вважає потрібним. У збірній приймає рішення, які вважає необхідними. І реагує на критику так, як йому здається правильним. Це його право та його відповідальність. Так само як наше з вами право погоджуватися з ним, хвалити чи критикувати. Так влаштований цей світ. 

Найважливішими все одно будуть результати та гра збірної. 

У минулому сезоні «Зоря» показала, як можна критику повернути собі на користь. Гравці роздрукували текст Tribuna.com і повісили на двері в роздягальні. Кожного дня вони бачили, як у них не вірять, а на полі доводити всім і, у першу чергу собі, що «мужики» не здаються.

Петраков теж говорив, що критика зробила його сильнішим. Просто покажіть це у матчі з фінами. А слова на прес-конференціях самі прийдуть. 

Петраков не изменился. Пресс-конференция – еще один маркер, что он слишком долго работал с юношами

Вболівальники занадто ідеалізують Петракова. Його рішення відпустити основних гравців – нелогічне

Чому я страшенно вболіватиму за успіх Петракова

Фото: УАФ

+24
Популярные комментарии
Apiculteur
+31
" а тепер намагається створити диво"
Ирина, чудо это обыграть Боснию и Финляндию?
Или чудо это сыграть вничью с Казахстаном?

По-моему, это обычный тренер, который средне делает свою работу и хамит на пресс-конференциях.
Apiculteur
+27
Чемпионт Мира в юношеском футболе))))
Не смешите.
Тогда Михайличенко - вице-чемпион Европы со сборной!
Кто делает свою работу выше среднего:
1. Шевченко - 1/8 Евро, выход в Лигу А лиги наций
2. Скрипник - дважды бронзовый призер УПЛ без игроков
3. Вернидуб - выход в ЛЧ с Шерифом, 2 победы в группе.
4. Ребров - 2 чемпионства с ДК, выход в ЛЧ с Ференцварошем.

Этих хватит?


UPD. Маркевич в финал Кубка УЕФА выходил с Днепром)
Пятый.
Ответ на комментарий Mike Nazaroff
Тоді покажіть хто з наших тренерів робить вище срєднього? І хто ще з наших "обічних" тренерів може похвалитися званням Чемпіон Світу з ФУТБОЛУ? Ото Вас вже заносить на поворотах.
Сергій Броваренко
+24
ахахах дуже смішно звучить, особливо після його походу на ВФ, якщо це і є оберігання футболістів від негативу і дурного слова, то він просто геніальний викладач (фізкультури). 😂
Ответ на комментарий Клаус
Думаю что вы несколько недооцениваете Петракова . Человек искусно исполняет роль инфантила и простачка. Концентрирует на себе всё внимание , оберегая футболистов от негатива , дурного слова и глаза. На самом деле "там, где многие учились он преподавал".
Написать комментарий 39 комментариев
Loading...
Реклама 18+