Реклама 18+
Реклама

Збірна Німеччини. Гравці Бундесліги VS легіонери

Раніше я вже робив подібні пости про збірну України та Іспаії. Зараз черга діючих чемпіонів світу. Мабуть це буде остання збірна, на якій я буду ставити такий експеримент. Інші футбольні топ-країни не мають таких цікавих та практично рівних за потенціалом складів, сформованих за приципом місцеві VS легіонери. Італійські та англійські збірники майже всі грають у рідному чемпіонаті, французи, португальці, голландці, бельгійці навпаки, набагато більше їхніх кращих гравців виступають закордоном. Про Бразилію та Аргентину взагалі мовчу. З Німеччиною також було важко робити таке порівняння. Все таки в Бундеслізі вибір більший, серед легіонерів наприклад майже нікого не знайшов на позицію форварда, тому довелось ставити в склад ветерана Лукаша Подольскі, який зараз виступає в чемпіонаті Японії. Хоча загалом склади вийшли бойові та думаю цілком достойні один одного.

Отже, легіонери:

С1

Гравці Бундесліги:

С2

Орієнтовний склад (легіонери):

З1

Орієнтовний склад (Бундесліга):

З2

Як бачите, вартість гравців у цих командах практично рівна 417 проти 390 млн. на користь легіонерів. А якщо порахувати суму всіх представлених гравців, разом із заміною, то вийде 467 проти 485 вже на користь футболістів Бундесліги.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Футбол у всіх його проявах
+22
Популярные комментарии
+7
Никита Сергейчук
Ох, у немцев столько классных игроков, что можно очень много составов собрать) но сборная Бундеслиги мне нравится больше)
+5
Андрій Левченко
Мені склад з Бундесліши більше імпонує.
+1
Матвей Матвиенко
И один и второй состав боролись бы за ЛЧ)
Написать комментарий 4 комментария
Реклама 18+