ШАХТАР – МОНАКО: ХТО ПРОЙДЕ ДАЛІ ?

Донецький «Шахтар» у рамках матчу відповіді, сьогодні 25 серпня о 22:00 зустрінеться із француським «Монако». У Харкові команди розіграють путівку до групового етапу Ліги Чемпіонів 2021-2022. Спробуймо спрогнозувати кому вдасться пройти в чемпіонський турнір Європи.

Перший матч

У першому матчі «гірники» змогли вирвати перемогу з рахунком 0-1, маючи наразі більш вигідне становище у сьогоднішній битві в той час, коли «монегаски» трохи віддалилися від наміченої цілі. Перший матч крім перемоги «гірники» своїми новими гравцями та молодим голкіпером, більше привернули увагу топ клубів ніж розв'язувати питання виходу далі до групового етапу. Як самі зауважили футболісти «Шахтаря» не дивлячись на перемогу гра не вдалася. Результативними по грі були перші 25 хвилин, а потім почались проблеми в обороні, і не найрезультативніша команда гра в атаці.

Гра у «монегасків» ще більш провальна, адже не вдалося забити вдома, Анатолій Трубін усе відбивав, своєю грою змусив тренера «Монако» Ніко Ковача, відреагувати позитивними коментарями, в бік молодого українського голкіпера.

Втрати команд

«Шахтар»

«Гірники» у матчі відповіді на жаль лишилося без свого основного голкіпера Анатолія Трубіна (який зробив 5 сейвів у минулому матчі) також під загрозою пропуску цього над важливого матчу й ще один герой першого матчу Педріньо. Але дякуючи футбольним богам його внесли в заявку на матч, можливо ми побачимо його гру сьогодні, адже як показав цей молодий бразилець йому достатньо одного моменту , щоб відзначитись результативною грою.

«Монако»

«Монегаски» більш компліментарно готові до цього матчу у лазареті наразі у них нікого немає зірковий росіянин все ж зіграє сьогодні у Харкові його незначна травма через яку його замінили у першому матчі схоже що не перешкода.

#МійПрогноз – 2-2

На мою думку «Шахтар» всупереч втратам та поки не саму надійну гру в обороні сьогодні може пропустити більше одного м’яча. З усією повагою до П'ятова, але досвід досвідом, але чомусь пропущений м’яч від «Чорноморця», у власний кут (хоч і після офсайду) не дуже тішить. «Монако» провалюється у Лізі 1 все що може Ніко Ковачич аби повернути бойовий дух команди це тільки перемога над «Шахтарем» який також понад усе має кваліфікуватися у груповий етап(не тільки заради грошей) а тільки заради гравців, на яких було витрачено великі суми, та їх майбутня продаж(адже Ліга Чемпіонів це ринок для топ клубів) тобто УСЄ ЗАРАДИ ГРОШЕЙ!)

Тому я вважаю, що далі пройде «Шахтар» за сумою двох матчів, але сьогодні буде бойова нічия. Але віримо в успіх «гірників»

З вами були Новини Бананого Футболу

ЩЕ ПО-ФУТБОЛИМОСЬ!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Новини Бананого футболу
0
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+