Tribuna/Единоборства/Блоги/Український спорт I Олімпіада/Яскраві прийоми та гімн України. Як самбістка Бордінських стала чемпіонкою світу серед молоді

Яскраві прийоми та гімн України. Як самбістка Бордінських стала чемпіонкою світу серед молоді

Відео, які випромінюють гордість.

У Греції проходить молодіжний чемпіонат світу з самбо. Україна за перші 2 дні змагань взяла 12 нагород. У категорії до 59 кг золото завоювала Софія Бордінскіх.

У сутичці за золоту нагороду наша спортсменка перемогла Актоти Заріп із Казахстану.

На нагородженні призерів прозвучав гімн України.

«Радійте плодам своєї роботи, але продовжуйте працювати над собою. Дякую усім за підтримку», – так прокоментувала свою перемогу українка у інстаграмі.

Для Бордінських це друге золото молодіжного ЧС. У 2019 році вона виграла першість у категорії до 52 кг.