Збірна найдивніших легіонерів УПЛ

Канадець, віце-чемпіон Європи, громадяни Кувейту та Кюрасао – в блозі «Надцять».

1

Примітка. В даному випадку малися на увазі дивні легіонери саме в УПЛ. Якщо б можна було брати і гравців з першої-другої ліг, то в цій збірній знайшлося б місце як для японця Ясухіро Като, що грав у «Закарпатті» один сезон в Першій лізі, так і для двох сирійців, що на початку двотисячних завітали до «Чорноморця». 

P.S. У даному випадку «найекзотичніший» значить не тільки «з некзотичної країни». Ірландія – футбольна країна, але чи ви бачили хоч одного ірландця в УПЛ, окрім О’Ді? Греків, окрім Пляцикаса, в УПЛ грало лише двоє, а представників інших пердставлених націй – і того менше. 

Дякую Эшли_Коул за допомогу у формуванні цієї збірної, Владимир Водолазский – за знайдене фото Мілана Божича, а David_Luiz - за цілих дві знайдені фотографії Насера Ель-Сюгі. 

Джерело натхнення інфографіки: Paladarnegro

5 прогнозов на весеннюю часть УПЛ

Збірна найекзотичніших гравців АПЛ

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Надцять
+33
Популярные комментарии
samuel l jackson
+8
По мне так самая экзотика это Андреас Зассен в Днепре в начале 90 - х. Буркина - Фасо и Зимбабве к нам затянуть можно и сейчас, а вот немца )).
djorkaeff
+7
Треба було почепити фотку Терренса або Філліпа з мультика "South park", канадці ж усі на одне обличчя.
Ответ на комментарий Эшли_Коул
Вообще стоит сказать, что канадца Божича мы хотели ставить в основу, но долгие поиски его фотографии в Интернете ни к чему не привели (шутка ли, ее нет даже на оф.сайте его нынешнего клуба) и пришлось посадить его на лавку)
Написать комментарий 47 комментариев
Loading...
Реклама 18+