Tribuna/Гандбол/Блоги/ГК Мотор/Дождались!

Дождались!

У ці вихідні в німецькому Кельні, де з розмахом збираються провести «Фінал чотирьох» Ліги чемпіонів, стане відомо ім’я нового володаря головного клубного континентального турніру і володара путівки на Клубний Чемпіонат Світу 2014 по гандболу

Блог — ГК Мотор
31 мая 2014, 16:01

31.05.2014Кельн«».Ліга чемпіонів.Півфінали:

Веспрем(Угорщина) – Кіль(Німеччина) 26:29

Фінал чотирьох Ліги Чемпіонів 2013/2014 з гандболу стартував з шикарною церемонії відкриття з вражаючим світловим шоу і виступом Роба Фаулер з офіційною піснею Фіналу чотирьох Ліги Чемпіонів 2013/2014 з гандболу, на якому були присутні 20 000 чоловік.

1 тайм (рахунок 13:13 ) показав , що сили на майданчику рівні. У німецького " Кіля " в 1 таймі були величезні проблеми у виграші позиційних атак , в той час як в угорського " Веспрема " оборона вистоїть самим неймовірним чином , спираючись на свого чудового голкіпера Мірко Аліловіча .

На початку 2 тайму Арон Пальмарссон , закинувши м'яч , вивів німецьких гандболістів вперед на 2 м'ячі за рахунку 18:16 . На 43 хвилині матчу в угорського " Веспрема " Ренато Зуліч отримав червону картку і був вилучений з поля до кінця матчу. " Веспрем " відчайдушно намагалися зрівняти рахунок , але кожного разу угорські гандболісти були близькі , але " Кіль " зміг втримати перевагу і здобути заслужену перемогу.

Кращим бомбардиром матчу став Арон Пальмарссон з "Кіля", який закинув 7 м'ячів. Кращим бомбардиром матчу у складі "Веспрема" став Момир Іліч, на рахунку якого 5 закинутих м'ячів. Варто також відзначити блискучу гру голкіпера німецького "Кіля" Андреаса Палички, який скоїв 12 приголомшливих сейвів.

Барселона(ІспанІя) - Фленсбург-Хандевітт(Німеччина) 39:41(осн.-32:32;ОТ-4:4 ;Б-3:5)

Німецький Фленсбург переміг іспанську Барселону в супер трилері півфіналу Ліги Чемпіонів.

Після жеребкування букмекери і гандбольні експерти Барселону бачили , як явного фаворита даної пари , але не тут то було " німці без бою , не здаються! "І весь матч пройшов у рівній боротьбі аж до 34 хвилини гри . Тоді в грі німців відбувся збій і вони не могли забити 7 хвилин.Але потім після тайм-ауту гра нормалізувалася , тільки тепер " Фленсбург " горів -4 , а до 52 хвилині гри -6 .І після зміни ряду гравців німецька машина запрацювала на повну вигравши відрізок з 54 по 60 хвилину гри 6:0. Причому останній гол був забитий за 2 секунди до кінця .І основний час матчу закінчився з рахунком 32:32 .

Далі слідував овертайм (два тайми по 5 хвилин) , де команди знову розписали світову 36:36 .Ось вона кульмінація всієї гри , та що там гри, - СЕЗОНУ!!! Серія після матчевих пенальті .І тут вже все вирішувала фортуна і майстерність гравців і воротарів." Фленсбург " реалізував всі п'ять семиметрових , а от Барселона у другій спробі не спромоглась пробити Андерссона .А п'ятий кидок команда не зробила , так як результат зустрічі був уже відомий: - Фленсбург перемагає Барселону з розривом у 2 очки.

І тепер у фіналі Ліги Чемпіонів 2013/2014 з гандболу німецьке дербі Кіль - Фленсбург