Чемпионат України 18 тур. Шахтар-Академія(Донецьк) - Мотор(Запоріжжя) 19:48

Блог — ГК Мотор
27 апреля 2014, 17:02
2

Отож чемпіони Українського чемпіонату знову розгромили передостаннє місце ліги - Шахтарських "академіків",попередні зустрічі : 44:26,40:11,35:22 - все на користь Мотора.Відгукнувшись на прохання донецького клубу,Мотор провів свій виїздний поєдинок з Шахтарем у рідних стінах,де не залишила жодних надій умовним господарям.Сергій Бебешко знову дав пограти всім заявленним гравцям.До екватора першого тайму його підопічні вели 15:3,при цьому варто відзначити,що свій другий гол донеччани зуміли забити лише на 14 хвилині зустрічі.Гольова тиша команди Миколи Шарко було викликане захисниками та якісними діями Валентина Кошового в воротах.Легко і без видимої напруги Мотор завершив першу поовину і вже на шостій хвилині другого тайму повів у рахунку з розривом 20 м'ячів(29:9).Зрозуміло що при такій перевазі запорожцям довести гру до переможного кінця було вже не складно.