Tribuna/Гандбол/Блоги/ГК Мотор/Чим закінчилась битва титанів українського гандболу

В третьому із чотирьох матчів між командами Мотором та ЗТР рахунок 26:16

Блог — ГК Мотор
13 апреля 2014, 21:45
1

Отож переміг Мотор з розривом у 10 голів у себе вдома на СК"Мотор-Січ" при 600 глядачах.Гравці ЗТР першими відкрили рахунок і 10 хвилин грали на рівних.Проте крок за кроком моторівці взяли статус лідера в матчі.Не останню роль в цьому зіграв наш словацький голкіпер Ріхард Штохль,який надіжно закріпив останній рубіж,тим самим вселяючи необхідну впевненість своїм партнером.Намагання тренерського штабу суперників переломити хід матчу не увінчались успіхом і інтрига пропала ще до перерви(15:8).

В наступному таймі надії зетеерівських вболівальників побочити сильнішу гру улюбленців,так і не вдалось побачити справжню боротьбу.ЗТР хоч і старався проте грішив втратами мяча у незвичайно простих ситуаціях і ніяк не міг справитись з емоціями.Тим часом на площадці домінував Мотор,хлопці не давали ні на секунду засумніватись в їхніх силах.Мотор заслужено приближається до титулу чемпіона і дуже жаль що на шляху до цього стає все менше гідних конкурентів.

Сергій Бебешко(головний тренер ГК"Мотор")після матчу:

-Насамперед потрібно відзначити що ЗТР сьогодні налаштувався на гру,все-таки це був їхній останній шанс за те,щоб вчепитись за можливість зіграти в плей-офф.Це було видно з самого початку вони грали впевнено і вели 4:1,у свою чергу у нас не виходила гра в захисті.Напевно,позначилось,що перед цією зустрічу міжнами було 8 очок розриву в таблиці.Я гадаю що ЗТР зіграв свою найгіршу гру в плані втрат і невикористаних стовідсоткових ситуації.Може нам просто пощастило,може гарно зіграв наш воротар,але у всякому разі гра не вийшла такою напруженою як очікувалось.Доречі Ріхарду післязавтра належить прооперуватись і він до кінця чемпіонату вже не буде грати.Відповідно у Сапуна і Кошевого буде шанс проявити себе.

Ріхард Штохль(основний воротар ГК"Мотор"):

-Не можу сказати,що на цю гру я налаштовувався якось по особливому,так як для мене всі ігри мають однаково важливе значення.Сьогодні був непростий поєдинок у психічному плані,але ми добре впоралися з суперником у захисті.Якщо нічого не трапиться,то в підсумку мені буде дуже приємно отримати чемпіонський титул ще однієї країни!