Коноплянка в Минаї. Сон чи реальність?

Євген Коноплянка — один з найкращих українських гравців в історії. 4 роки тому на передачі "Футбольний на голову" на запитання де грає Кополовець, Євген вирішив особисто йому зателефонувати і запитати. Михайло дуже емоційно відреагував на таке запитання: "Женя, як можна не знати таку команду. Ти ще там закінчувати будеш". Від того моменту пройшло вже 4 роки і ось зараз це може стати реальністю. Розберімо наслідки, які можуть бути від приходу Коноплянки до Минаю.

Плюси для Миная

1)Великий піар. Без сумніву, якщо таке станеться, то популярність бренду Миная підніметься в декілька разів. Яскравий приклад прихід Селезньова в Колос.

2) Виріст фан бази та відвідуваність стадіонуКоноплянка зірка всеукраїнського масштабу і лише одне його ім'я здатне збільшити вболівальників на стадіоні та продаж атрибутики в декілька разів.

3)Гроші. З зіркою такого ґатунку відразу прийдуть і гроші. Спонсори, рекламні контракти, та нові співпраці.

4)Ігрове підсилення. Хто б щоб не говорив, але Коноплянка в хорошій формі може дати багато користі, як і в ігровому плані, так і в досвіді команді Василя Кобіна.

Плюси для Коноплянки.

1)Дім. Євген розповідав про те, що він наїздився вже по світу, і хоче грати вдома.

2)Ігрова практика. Коноплянка не дивлячись в якій форму, буде мати ігрову практику. Адже його з його досвідом можна ще декілька років грати на хорошому рівні.

3)Популярність. Ні для кого не секрет, що якщо Коноплянка все-таки перейде в Минай, то він стане місцевою супер зіркою. Шалена любов вболівальників йому забезпечена.

4) Новий виклик. Скоріш за все, самий важливим фактором в переході Коноплянки в Минай, може бути саме новий виклик для Євгена. Він схоче знову всім довести, що він ще не старий, і, що "Є порох в порохівницях"

Перехід Коноплянки в Минай я оцінюю в 65%.

Друзі, пишіть свою думку на рахунок можливості такого трансферу. Та не забувайте ставити плюсики та підписуватись на блог.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Народний футбол
+22
Популярные комментарии
Боцман 3000
+3
Если честно,то ничего плохого в этом не вижу.В Минае, может будет от него больше пользы.Ну не смотрится он в Шахтере,не его команда.Ему команду попроще и он будет лидером.
Олександр Сажко
+1
Моя оцінка - 5.

Максимально лаконічно. Навіть трошки більше хотілося б почути аргументації. Думка, яка має право на життя.
Sergiy Baranovsky
+1
Оцінка – 5

Жарти про Коно в «Минаї» останнім часом трапляються на очі доволі часто. Але коли ми говоримо саме про серйозний прогноз, то тут аргументація дуже слабенька та поверхнева. Чому «Минай»,а не «Дніпро-1», наприклад? Усі аргументи ваші підходять, і навіть більше.
Написать комментарий 14 комментариев
Loading...
Реклама 18+