Годину навівали смуток, а потім виграли матч. Україна здобула потрібний результат з Боснією і вийшла в плей–офф ЧС

Обіграли суперника на виїзді з рахунокм 2:0.

Абсурдний матч збірної України. Боснійці грали без своїх лідерів – Джеко (травма) і П'яніча (покарання за нічний клуб). Тому в атаці мали поодинокі моменти, найгостріший з яких стався на 46–ій хвилині, виручив Бущан. Все інше в першому таймі – непрохідна боснійська стіна з футболістів, як наслідок – дальні удари від атакувальної трійки Яремчука, Ярмоленка, Зінченка. Виїхали на індивідуальній майстерності Циганкова і Довбика.

Валідольний матч збірної України. Неспішний темп, особливо в першому таймі. Брак ідей з просуванням м'яча. «Пожежі» на флангах. Ненадійний Тимчик. Після першого тайму без надії на перемогу. Забив Зінченко, забив Довбик, не забив Довбик. Ми грали проти посередньої Боснії, яка виставила резервний склад. Так, отримали результат і вже забули цей матч. Але на що очікувати в плей–офф з такою грою? Там Італія, Португалія, Швеція, Уельс, Шотландія.

Результативний матч збірної України. Вперше в кваліфікації не пропустили. Петраков вдало зробив ставку на Бущана замість П'ятова в рамці і показав, що вже розраховує на Караваєва. Ідеально вгадав із замінами: Шапаренко віддав передачу, Довбик забив. Головний тренер вичікував на помилку суперника і скористався нею сповна. Головне – є результат і виконане завдання мінімум – ми йдемо далі. Точно заслужив на звання головний, без «в.о.».

Показовий матч збірної України. Здавалося, що ми відбігали своє повністю в матчі з болгарами і сьогодні нас настигне чергова серія серіалу «прокляття другого матчу». І думай після цього, чи потрібні ці товариські матчі. Сьогодні результат залежав не від нас: все було в ногах фінів. Пощастило, що французи не «злили» матч і у нах є Бензема в топовій формі. Стикові матчі будуть в березні 2022 року, до них багато чого може змінитися. Це 2 фінальних кроки, які відділяють нас від ЧС.

Підсумковий матч збірної України. У цьому відборі. Який починав Шевченко, а закінчив Петраков. Враховуючи лише цей фактор, виступ збірної можна вважати вдалим. Так, десь не добрали балів, але робили це обидва тренери. Нічия з французами в Києві – Васильович може не гірше, ніж Миколайович. Важлива перемога над фінами в Гельсінкі. Скандал і мир з Малиновським – респект за те, що могли швидко погасити конфлікт. Ця збірна здатна давати результат, як всередині, так і на полі.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Містер, просто Містер
+16
Популярные комментарии
Olexiy Dzuba
+1
Да, поки що недуже в це віриться. Особливо, якщо на Італію чи Португалію попадемо. Не знаю що має до березня змінитися, щоб в це повірити
Ответ на комментарий Дмитрий Клименко
В итоге все хорошо, но на проход через стыки не верю
Дмитрий Клименко
+1
В итоге все хорошо, но на проход через стыки не верю
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+