«Петракова люблю, але Ребров наступний тренер». Що не так з інтерв'ю Павелка перед найважливішим матчем збірної України

5 свіжих факапів голови УАФ.

1. Дав інтерв'ю непрофільному виданню «Радіо НВ», яке погано розуміється на футболі. В цьому пункті Андрій Васильович – красень, але лише для далеких від гри людей. Без контекста в цьому ніби немає нічого такого. Футбольні люди хотіли послухати Андрія Васильовича, він і заговорив. Але по факту, це та сама «тепла ванна», що і в президента Володимира Зеленського: нічого складного у Павелка не запитали. Йому просто підіграли. Він вийшов королем з ситуації. Детальніше про це писав Сажко, а питання здорової людини можна знайти тут.

2. Розповів про колапс з Шевченком, коли той отримав нову роботу і це вже нікому нецікаво. У Павелка все рівно винен штаб Шевченка, який нібито сам запропонував розділити контракт, а потім сам не захотів працювати зі збірною. Та навіть і це вже нецікаво – Шева дав зрозуміти, що він зараз повністю перейшов на клубний рівень. А те, як голова УАФ «сватав» свого кума до збірної Туреччини – це взагалі анекдот.

3. «Закрив всі офшорні схеми, які були в українському футболі все життя». Хочеться запитати – і відкрив свої, нові? Уточнити хто в них замішаний і як проводив мав би Сергій Притула, який якраз брав це інтерв'ю, але не склалося (див. пункт 1). Тут Павелко виставляє себе як рятівник українського футболу. Ну а з часом подібні аргументи будуть використивовуватися задля отримання нового контракту.

4. Павелко за Петракова чи ні – незрозуміло. Павелко каже, що у Петракова немає обмежень скільки він буде тренером, а вже в наступному реченні додає, що це той буде на чолі команди, поки будуть успішні виступи. Так як думці вірити? «Десь з 17 листопада буде ряд цікавих рішень, одне з них – по виступу першої команди в кваліфікації ЧС 2022». Враження, що голова УАФ ще більше нагнітає ситуацію перед матчем з боснійцями, як це було кілька місяців тому у війні з Шевченком.

5. Назвав Реброва наступним тренером збірної, і це перед найважливішим матчем сезону. «Є бачення Сергія Реброва в майбутньому на чолі нашої збірної», – говорить Павелко. І там же додає, що його контракт в ОАЕ закінчується в травні–червні наступного року. Ну що це як не плани на найближче майбутнє? Але навіщо це говорити перед вирішальним поєдинком в Боснії знає лише сам Павелко. А ще дуже хочеться почути, як «Ребров завжди на зв'язку з Петраковим», як говорить голова УАФ. Напевно, дзвонять один одному і наговоритися не можуть.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Містер, просто Містер
+9
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+