Ляпас Павелку. Погодившись очолити Дженоа, Шевченко показав, що не буде чекати подачок від голови УАФ

Шева – головний тренер італійського клубу.

Головна новина українського футболу останніх кількох місяців. Андрій Шевченко очолив клуб із Серії А – Дженоа. Так, буде непросто, тому що команда зараз займає 15–те з 20–ти місць. Це не італійський гранд Мілан, до якого Шеву вже давно «сватають». Але. Андрій Миколайович лише розпочинає свою клубну кар'єру тренера і Дженоа – це аж ніяк не пониження в класі після збірної України. Ну коли ще українському тренеру пропонують взяти команду з ТОП–5 чемпіонатів Європи? Далі все залежить від роботи українця і його помічників.

Ще не встигли призначити, а вже прогнози. Який результат буде вдалим по завершенні сезону? Той, про який Шевченко домовився з власниками – американською інвестиційною компанією 777 Partners. Вирватися з нижньої частини турнірної таблиці і спокійно закінчити сезон в її середині –видається реалістичним планом до завершення кампанії 2021/2022. Ну а далі непоганим здається шлях умовно «нового Сассуоло» – команди, яка відбирає очки в грандів і перемагає слабших суперників. Команди тренерської. Ми ж всі розуміємо, що це «квиток» для Шеви, щоб перебратися до сусіднього Мілану, який знаходиться в 2–х годинах їзди від Генуї, в якій базується Дженоа.

Рішення американців виглядає продуманим в багатьох аспектах. Українець знає мову і культуру країни так само як і самі італійці. Не буде моменту адаптації – він приходить і відразу починає працювати. Шевченко має колосальний статус і популярність в Італії, до його думки мають прислуховуватися футболісти. Андрій Миколайович зі штабом добре проявили себе в збірній: 1/4 Чемпіонату Європи це і правда досягнення. Ризики «провалитися» є завжди, але Дженоа – це не гранд з яскравою історією перемог. В разі невдачі клуб не відчує її так гостро, як умовні Ювентус чи Інтер. Так, це може позначитися на резюме українця, але навряд чи поставить хрест на кар'єрі тренера.

А ще нове призначення цікаве в контексті тренера збірної України. 16 листопада команда Петракова зіграє вирішальний матч проти Боснії і Герцоговини за вихід на Чемпіонат Світу 2022 року. Якщо ми переможемо, то скоріше за все, потрапимо в стикові поєдинки. Раніше він був один, тепері їх два. Але завдання мінімум зараз – обіграти боснійців. Петраков досі має приставку «в.о.», а не повноцінного тренера. Поразка у відборі може йому коштувати місця. Своїм рішенням очолити Дженоа Шевченко показав голові УАФ Андрію Павелку, що тема збірної для нього закрита. Принаймні найближчі кілька років. І що це проблеми його кума, хто там далі була керманичем першої команди і даватиме результат, як його давав Шева протягом 5 років. Чекаємо Реброва?

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Містер, просто Містер
+7
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+