MEGOGO обіцяв якісні трансляції єврокубків. Але в матчі ПСВ – Бенфіка щось пішло не так

Перший факап офіційного транслятора єврокубків 2021-2024 

8 серпня на Трибуні вийшло інтерв'ю з директором зі стратегічного розвитку сервісу MEGOGO Іваном Шестаковим. Ось як він відповів на питання про те, чи готова платформа до напливу користувачів:

«За останній час в нас не було зафіксовано проблем із сигналом. Великою перевагою MEGOGO є розроблена власними зусиллями найбільша  в Україні CDN, що дає компанії змогу більш ефективно за інших конкурентів керувати мережевими навантаженнями. Сподіваємось, що все пройде на найвищому рівні і наші глядачі будуть задоволені».

Однак під час трансляції матчу кваліфікації Ліги чемпіонів ПСВ – Бенфіка щось пішло не так. Останні 5 хвилин поєдинку перетворилися на презентацію слайдів:

Саме в цей час вирішувалося чи буде Бенфіка, за яку виступає український нападаник Роман Яремчук, брати участь в груповому етапі ЛЧ. Врешті-решт, португальці вдесятьох вистояли проти команди з Ейндховена. Але MEGOGO не зміг в цей момент якісно передати картинку.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Містер, просто Містер
+7
Популярные комментарии
Daggetkeln
+1
Тут треба розуміти де проблема була. Якщо лише у Мегого - то це зашквар. Якщо проблеми були на рівні організаторів трансляції, то не зашквар.
Olexiy Dzuba
+1
Гарно піарились, а тут "oll.tv 2"
Ответ на комментарий Sergiy Baranovsky
Рано раділи, виходить
Sergiy Baranovsky
+1
Рано раділи, виходить
Написать комментарий 8 комментариев
Loading...
Реклама 18+