До побачення, Євро

А нічим не здивувала. Хоча ні, була одна річ, що запам'яталася дуже сильно - абсолютний пофігізм стосовно гри, захисту балкитно-жовтих кольорів и власної гідності. Чесне слов, кожного разу я намагаюсь налаштувати себе на позитив, знаходжу сили переживати за національну збірну, а потім на поле з'являються ці... люди (аби не лаятися, ми все ж таки у вихованому суспільстві на Трибуні) і все бажання швиденько відбиває. Я би не так був розчарований, якби ці, начебто, патріоти бились за кожний клаптик, хапалися за кожний момент. Але схоже, що нам, вболівальникам, всі ці турніри потрібні більше, а ніж тим, хто повинен душу та серце віддавати на полі заради своєї країни. Було це? Я не побачив і близько. І це при тому, що ця гра була по-справжньому матчем життя. Тепер нам треба чекати на диво. Хоча навіть у такому випадку я сумніваюся, що ці люди зроблять хоч щось заради перемоги.

Та й взагалі, скільки ще ФФУ буде вбивати національну команду? Фоменко, з його дурними рішеннями, дивні люди в команді... Що в збірній роблять Селезньов, Зозуля з такою грою? Чому до Франції полетів Тимощук, а Девіч ні? Він зіграв би гірше за названих вище? Дуже в цьому сумніваюсь, бо неможливо зіграти гірше, аніж ніяк. 

А ці мега-круті "зірки" Бревноленко та Коноплянка, яким не могли ніяк скласти ціни ані Коломойський, ані Суркіс... Та вони після такого й копійки ломаної не коштують. Ганьба! Це поки що єдине, що я можу сказати. І щоб не бути голослівним, відповім на питання: "Що ти пропонуєш?". По-перше, міняти тренера. В мене два варіанти: Маркевич або іноземний спеціаліст. Так, друге не патріотичне, але дивитися на те, як наш прапор втоптують у багнюку свої ж громадяни, дуже неприємно. Якщо ФФУ все влаштовує, то вигнати до дідька тих функціонерів. І якщо ніяких змін не буде після цього провалу на ЧЄ, для мене ці люди будуть справжніми зрадниками. По-друге, розігнати цю кодлу та набрати до лав збірної тих, хто по-справжньому хоче грати. Хай вони будуть занадто молодими, хай спочатку в них буде мало що виходити, але ці люди будуть боротися. Тому й поборять! По-третє, не платити жодних грошей за виступи за національну команду. Це повинна бути честь та гордість - грати у національній збірній.

Можливо, я висловився занадто грубо та емоційно, але нема більше сил терпіти. Не можу більше дивитися, як з українців роблять дурнів невелика купка гравців. Нам вистачає 450 нахлібників та ледарей, яких нам, українському народові, доводиться годувати. Особливо зараз, у ці непрості часи... Перемог нам усім, великих та маленьких!

P.S. А може, в усьому винен Вацко? Він завжди коментує матчі команди, і нічим хорошим потім це не закінчується...

P.P.S. Автор цих рядків залишає за кожним право висловлювати свою думку з приводу його слів. Бо нема нічого важливішого, аніж дати можливість говорити вільно та правдиво.

Всього поганого!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Мысли дилетанта
+6
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+