«Шахтар» проти «Динамо». Чия академія сильніша?

Порівняли виступи гірників та динамівців на рівні збірної.

Нещодавно Transfermarkt підвищив трансферну вартість Віктора Циганкова на 7 (!!!) мільйонів євро, наразі він коштує 20 мільйонів і є найдорожчим гравцем УПЛ. Також ціна виросла і на "найперспективнішого" гравця Шахтаря з українським паспортом Віктора Коваленка, з 4.5 до 6 мільйонів євро...

Незважаючи на високу оцінку Віктора Циганкова та динамівської академії в цілому, в матчі проти збірної Сербії у стартовому складі збірної України вийшло 7 (!!!) вихованців Шахтаря, щоправда троє з них не відіграли жодного офіційного матчу за основну команду "гірників". Проте факт залишається фактом, цим складом українці змогли розгромити міцних сербів.

Так чия ж академія, структура, стратегія сильніша?

Порівняймо вклад вихованців обох клубів у результат 7 останніх офіційних матчів збірної. Провальний матч зі збірною Словаччини враховувати не будемо, тому що він не мав ніякого турнірного значення.

У висновках до аналізу ігор вказуємо приналежність гравців, які були найкращими за сумою ТТД та забивали голи в зустрічах, до однієї з академій.

Чехія 1-2 Україна

Голи: Коноплянка, Зінченко. Топ-4 гравці за сумою ТТД: Марлос(127), Маліновський(117), Степаненко(104), Ракицький(104). Висновок: 3 з 4 найкорисніших гравців -вихованці Шахтаря + вирішальний гол Зінченка, який втік з Шахтаря у 18-річному віці(чи є він вихованцем "гірників", вирішувати вам).

Україна 1-0 Словаччина

Голи: Ярмоленко з пенальті, зароблений Циганковим. Топ-3 гравці за сумою ТТД: Караваєв(95), Марлос(90), Ракицький(73). Висновок: 2 з 3 вихованці Шахтаря + гол за рахунок вихованців Динамо.

Україна 1-0 Чехія

Голи: Маліновський. Топ-3 гравці за сумою ТТД: Марлос(105), Матвієнко(89), Степаненко(83). Висновок: 2 з 3 вихованці Шахтаря + гол на рахунку вихованця донецького клубу.

Португалія 0-0 Україна

Топ-3 гравці за сумою ТТД: Зінченко(97), Матвієнко (80), Маліновський(69), Караваєв(69). Висновок: 3 вихованці Шахтаря та Зінченко були найкориснішими в цьому матчі.

Люксембург 1-2 Україна

Голи: Циганков та автогол Родрігеса. Топ-3 гравці за сумою ТТД: Зінченко(126), Маліновський (108), Циганков (95). Висновок: 1 вихованець Шахтаря, Зінченко та нарешті 1 вихованець Динамо + гол цього ж динамівця.

Україна 5-0 Сербія

Голи: Циганков(2), Коноплянка(2), Яремчук. Топ-3 гравці за сумою ТТД: Зінченко(113), Караваєв (91), Маліновський(90). Висновок: 2 вихованці Шахтаря та Зінченко + 3 голи на рахунку вихованців біло-синіх.

Україна 1-0 Люксембург

Голи: Яремчук. Топ-3 гравці за сумою ТТД: Матвієнко (99), Миколенко(96), Зінченко(94). Висновок: 1 вихованець Шахтаря, 1 вихованець Динамо та Зінченко + гол динамівського вихованця.

Отже, можна зробити висновок, що навіть зі своїм "бразильським" курсом, Шахтар зміг виховати більше якісних гравців, що створили позитивні результати збірної, ніж київське Динамо. Однак успішність гравців у збірній є лише одним з критеріїв, за якими можна оцінювати якість діяльності академії. Далі більше...

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Курс на УПЛ
+3
Популярные комментарии
Дмитрий Клименко
+1
Есть проблемы с оформлением, да. Задумка неплохая, но как-то не очень структурировано реализовано все это. В следующий раз используйте маркеры, жирный шрифт, подчеркивания. Оценка – 4.
Massimo Osti
+1
Дякую!
Ответ на комментарий Станислав Орошкевич
Це круто. продовжуй =) Як для першого разу допоміг з оформленням, подивись, як тепер виглядає пост. Надалі вже сам) старайся дотримуватись того, що я написав вище
Massimo Osti
+1
Дякую за поради. Це мій перший пост взагалі, далі більше)
Ответ на комментарий Станислав Орошкевич
Вітаю з дебютним постом на трибуні. Вийшло цікаво, але є кілька порад:
1) Заголовок - чи не найважливіша частина тексту. Він має бути таким, щоб читачі хотіли клацнути на текст і має розповідати про те, що буде у самій статті.
2) На початку тексту варто прописувати лід - короткий абзац із викладом основної думки. Ось приклад: ibb.co/hLKR37b
3) Крім тегу конкурсу (як в тебе) треба проставляти теги клубів, спортсменів і тд., про яких йдется у тексті. Так пост побачать більше людей.
4) Текст обов’зково (!) треба розбавляти картинками. Так його набагато легше читати.
5) Бажаю удачі) якщо є питання - додавай у друзі та пиши в пп, завжди відповім
Написать комментарий 10 комментариев
Loading...
Реклама 18+