Особистості Трибуни - в сучасній музиці Сербії

Олег Щербаков

Старожили Tribuna.com пам'ятають першу тронну промову головреда. Там було трішки про спорт і багато про єгермайстер. Працюючи з Болотніковим у "ТаТоТаке" по Оковита-штрассе весело крокує пан Михайло Співаковський - хто ми такі, щоб вимагати стійкості від його наступника на посаді редактора кращого спортивного сайту країни.

Випадково трапилося відео з якоїсь з робочих нарад колективу Трибуни. Клименко просив це не викладати але моя жага хайпу безжальна.

djorkaeff

Бадьорий марш з легким австрійським акцентом. Крокувала гвардія короля Петра. Ну, ви знаєте - цей Джоркаєф...

Ирина Козюпа

Одна з найпопулярніших (принаймні так пишуть в інтернетах) народних пісень США. Адаптована сербськими "гробарями" під місцеві футбольні реалії. Чим не пісня про єдину дівчину у редакційному збіговиську.

Никита Сергейчук

Передивившись кілька годин сербських кліпів зрозумів одну річ - інстаграм Ірини Морозюк в порівняні з ними, то офіційна сторінка монастиря кармеліток. Чогось здається, що пісня цілком відповідна для опису побутування цього персонажа: він точно не без єлейного трепету ставиться до брендованого шмаття у власному гардеробі.

Дмитрий Курпас

Головний оперуповноважений Трибуни по Німеччині. Часто не розумію, про що він пише (стрілочки якісь, графіки) але переконаний, це неймовірно працемістко та автентично. Така ж і пісня.

Серби, як не дивно, корінний етнос Німеччини. Побийте вікна тому хто говорить, що західні слов'яни то тільки поляки, чехи та словаки. Є ще лужицькі серби, живуть у східнонімецьких Верхній та Нижній Лужиці. Їхній гімн мовою оригіналу називається "Рідна Лужиця". Самі вирішуйте скільки в цьому заголовку сербських, німецьких чи українських слів.

Кароліна Ейк, лужицька сербка. Займається грою на музичному електронному інструменті "термен". Виходить дуже незвично, хоча й дивно. І не зрозуміло як, ЯК вона це робить ?

Vlad Dunayenko

Головний футбольний мандрівник-безхатько сайту. В контексті чемпіонату світу з футболу у Катарі думаю це відео більш ніж актуальне.

Sergiy Baranovsky

Свіжа кров соціальної редакції. Педагог за дипломом і покликанням, чиє серце навіки віддане дітям - своїм вихованцям. Сухомлинський нашого часу.

Кр.От.

Борець за правду у морі тоталітарного модераторського моря. (Хоча направду людей з такими ж поглядами тут не бракує). Турботливо несе всім яскраве помаранчево-чорне сонце. Антитоталітраний Rammstein по-сербськи. Хоча теж мені борець - його взагалі хоча б раз банили на Трибуні ?

awesome_ukr

Пісня про Ніколу Йокіча, сербського баскетболіста, який вирушив підкоряти НБА. Трибунівське побутування Осома, то майже про те ж саме про всіх нас: всі ми часом заглядаємо у шпарину за океан, довідатися, що там у них і як.

Дмитрий Шапетько

Тут все на поверхні. Працівник редакції і боксер, тож майже напевно найбільше за все в світі любить бити людей. За помилки в правописі.

Анастасія Ражнатовіч - донька власника футбольного клубу "Обілич" Желько Ражнатовіча. Так, я знаю що останній в десяту чергу став відомим як спортивний функціонер, але ж ми на спортивному, а не політичному сайті, бгг.

У Сербії Анастасія Жельківна - місцева інста-діва. Коли мова заходить про соцмережі, і когось з трибунівської спільноти, то у мене тут лише одна асоціація: American Outlaw

Будь-який. Абсолютно будь-який новинар Трибуни. Підйом о шостій ранку щодня, 20-30 новин на годину. Герої, змушені до цурочки дивитися всі випуски "Трендеця" про Владу Седан та її собак, щоб потім вбити цим контентом всю новинну стрічку:  Богдан АндриюкОлег МаглеваныйРоман ТемныйОлег Мищук, Николай Сергейко.

Все одно швидше за все ніхто не піде перекладати текст цієї пісні, тож полишу тут хоч початок:

"Мозок перед комп'ютером, їм нездоровий харч:

Лише слабакам легко дістати дешеві наркотики.

ЄС нас чекає, та наш холодильник мов аптека,

В нас є хліб та кетчуп, і могли б спати спокійно

Та по телевізору показують теніс..."

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Beograd – gori!
+30
Популярные комментарии
Кр.От.
+8
Хорошая работа, затролировал! Не ожидал себя увидеть среди "особистостей Трибуни") Сегодня посмотрел "Кролик Джоджо", так что клип вот прямо под настроение)

п.с. ...ни разу не банили... стыдно то как ...
Денис Юдінков
+7
Чорні серби качнули.
Ну і Кароліна отавочки нічого так своєрідну магію музичну творить.
Дмитрий Клименко
+7
прикольно, поржал)

Рэпчик на awesome_ukr покачал. Хотя сам он вряд ли оценит рэп))
Написать комментарий 18 комментариев
Реклама 18+