Останнє класичне не виявило переможця

Підопічні Фонсеки достроково оформили чемпіонство, а для киян це був просто матч престижу.

Гості розпочали доволі активно матч, пресингувати суперника та старалися заволодіти м‘ячем. І вже на 17 хвилині матчу Циганков створив небезпечний момент, але П‘ятов вдало справився з цим ударом. Одразу після цього моменту, кияни отримали ще одну нагоду відкрити рахунок Хочолава збив Бесєдіна біля штрафного майданчика та отримав першу жовту карту, Циганков відверто не дуже добре навісив.

Віктор Циганков продовжував набирати оборотів та виконав блискучий сильний прохід у штрафний майданчик де його збив Фернандо. Циганков взявся виконувати пенальті й впевнено відкрив рахунок у цьому матчі

А під кінець першого тайму Шабанов за 5 хвилин заробив дві жовті картки та залишив поле.

У другому таймі гірники активізувалися та почали активно створювати моменти. Класну комбінацію розіграли Алан Патрік та Кайоде, які віддали класну передачу на Тете, а той впевнено реалізував свій момент - 1:1! А свою чергу арбітр матчу продовжував роздавати картки. І нагородив другою жовтою захисника «Шахтаря» Хочолаву. Та вирівняв склади загалом. Наприкінці матчу Циганков май неймовірний момент, щоб вирвати перемогу для киян, але пробив відверто по «горобцям».

На цей удав відповів не менш гостро Тете, але він влучив у стійку.

1:1 рахунок на табло у Харкові! Останнє класичне у цьому сезоні.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Лора у футболі
+20
Популярные комментарии
Дмитрий Клименко
+4
хороший был матч, да
Александр Хлепитько
0
Думал, что будет скучнейший матч, но команды порадовали
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+