ТОП-5 світових зірок, які виступали на українських стадіонах

НСК «Олімпійський»

Шакіра

Відкриває нашу підбірку головна арена нашої країни НСК «Олімпійський» в Києві.  8 жовтня 2011 року було реконструйовано стадіон до Євро-2012.  Загальна вартість стадіону становила 575 млн доларів. А відкривала один з найбільших стадіонів Європи запальна колумбійська співачка Шакіра. Шакіра розважала київську публіку близько години. За виступ їх заплатили 700-800 тис. євро.

Дуа Ліпа

26 травня 2018 року на тій самій прекрасній арені запалювала вже британська співачка Дуа Ліпа. Поп-зірка взяла участь у відкритті фіналу Ліги Чемпіонів між мадридським «Реалом» і «Ліверпулем».

«Арена Львів»

Анастейша

Ще одна відома світова співачка відкривала український стадіон, але вже у Львові. «Арену-Львів» відкрили 29 жовтня 2011 року до Євро-2012. Загальна вартість стадіону становила 375 млн доларів. А поп -зірка Анастейша співала на стадіоні близько 45 хвилин.

 «Донбас Арена»

Бейонсе

Відкриває нашу підбірку один з найкрасивіших та найдорожчих стадіонів України «Донбас Арена» в Донецьку. Загальна вартість проекту стадіону становить 400 млндоларів. А відкрили стадіон 29 серпня 2009 року, ну і як же без світових зірок. Відкривала грандіозне шоу на «Донбас-Арені» відома американська співачка Бейонсе. За одну годину виступу їй заплатили 2 млндоларів. Пристойна сума, але власнику «Донбас Арені» ніщо не пошкодував для власного міста.

 

Ріанна

14 травня 2011 року на тій же самій «Донбас Арені» виступала вже інша зірка, але не менш відома, американська співачка барбадоського походження Ріанна.  За одну годину свого виступу зірка запросила близько 500 000 тис.доларів. Співачка виступила на арені стадіону на честь 75-річчя ювілею футбольного клуба «Шахтар».

З моменту відкриття стадіону минуло вже 10 років, сталося багато різних подій. І чи заспіває якась світова зірка ще раз на цій прекрасні «Донбас-Арені»?!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Лора у футболі
+27
Популярные комментарии
Клаус
0
На НСК виступали не тільки Шакіра та Дуа Ліпа . До топ зірок світового рівня ,що співали на цьому стадіоні можна безумовно віднести Red Hot Chili Peppers, Kasabian, Мадонну ,  Mode, Muse, Hurts, Scooter , Джорджа Майкла, Андреа Бочеллі, Енріке Іглесіаса , Imagine Dragons ...

Можна згадати також виступи на стадіоні Динамо . З нещодавнього це - Gorillaz ,Massive Attack
Александр Хлепитько
+7
у Бейонсе, конечно, топовое шоу было
Дмитрий Клименко
+6
даже не знаю, чей концерт был лучшим - все крутые
Написать комментарий 11 комментариев
Loading...
Реклама 18+