Tribuna/Футбол/Блоги/Лора у футболі/Драматична нічия

Драматична нічия

«Динамо Київ» втратило перемогу на останніх хвилинах над «Зорею»

Автор — Lora_sports
11 мая 2019, 20:21

З перших хвилин кияни захопили ініціативу та почали атакувати. Активними у матчі були фланги Циганкова та Де Пени, в той це час правий фланг оборони «Зорі» відверто провалювався. Як тільки там з‘являвся Циганков відразу відчувалася небезпека. Миколенко підіграв Віктору, а той класно прострілив на Русина, а Назарію залишалося тільки підставити ногу 1:0! Господарі впевнено поведи в рахунку

Циганков продовжував феєрити та активно грати на партнерів, але нічим гострим це не закінчувалося! «Зоря» у свою чергу під кінець першого тайму відповіла двома неточними ударами Хомченовського. А кияни в кінці тайму могли подвоїти рахунок: Буяльський віддав красиву розрізну передачу на Русина, а той не зміг переграти Шевченка.

У перерві Вернидуб зробив ключову заміну у цьому матчі, випустивши Сіласа. А початок другого тайму видався сумбурним, господарі начебто тримати все під контролем, а в гостів нічого не виходило попереду. Але моменти буди, Де Пена більш впевнено виглядав, непогано віддав передачі, обігрував суперника. Можна відмітити ідеальну передачу на Русина, який примудрився поцілити прямо в голкіпера.

Наприкінці матчу, «Зоря» створила класний момент, Громов пробивав впритул Бойка, а Денис зробив неймовірний сейв. Браво! Доля матчу вирішилася у додатковий час. Сілас неймовірним ударом зі штрафного подарував «Зорі» жадану нічию 1:1