Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/Україна з мінімальною ротацією обіграла «Емполі» – дві перемоги у двох спарингах

Підготовка до Шотландії триває.

Блог — Live блог
Автор — Tribuna.com
17 мая 2022, 23:44
9

Збірна України продовжує підготовку до матчу плей-оф кваліфікації чемпіонату світу проти Шотландії, що відбудеться 1 червня. Сьогодні віжбувся другий спаринг – у суперниках 14-та команда нинішнього сезону Серії А «Емполі».

«Емполі» – Збірна України – 1:3

Голи: 0:1 – Яремчук, 26, 1:1 – Ламантія, 45, 1:2 – Караваєв, 46, 1:3 – Піхальонок, 53

94’ Все! Україна перемагає в другому поспіль товариському матчі! Головна команда тепло святкує позитивний результат зі своїми вболівальниками. Дякую Вам за увагу і вітаю з перемогою. Все буде Україна!

94’ «Емполі» теж міг забити дуже фартовий гол наприкінці – наші ворота вціліли завдяки хрестовині!

93’ Микола Шапаренко міг ставити крапку в ефектному стилі – прийняв м’яч на груди і пробив з льоту!

91’ Ми цього чекали! На стадіоні зазвучав гімн України. Браво, український глядаче!

90’ Суддя вирішив компенсувати ще 3 хвилини.

89’ Дуже сильна і невдала діагональ на Стояновича. «Емполі» вже просто дограє матч.

87’ Нагадую, що УАФ проводить серед фанатів голосування за звання «Лева матчу». На вашу думку, хто сьогодні був найкращим на полі?

86’ Подобається, як збірна спокійно може контролювати м’яч у центрі поля, коли треба притримати гру.

84’ Петраков дає час Буяльському та Сидорчуку. Вони міняють Мудрика та Піхальонка відповідно.

83’ Тарас Степаненко досить агресивно вдарив ззаду суперника. Рефері обмежився усним попередженням. Товариська гра, все-таки.

81’ «Емполі» також проводить ще дві заміни. З тих гравців, що починали матч зараз на полі лише пара центрбеків.

80’ Сьогодні на стадіоні «Карло Кастелані» не так багато глядачів і дуже добре чути підказки Олександа Петракова. Останніми хвилинами головний тренер не дуже задоволений діями підопічних.

78’ Під оплески з трибун Попов залишає поле. Замість нього виходить Валерій Бондар. Також з’являються Артем Довбик та Олександр Зубков.

76’ Неприємний момент. Схоже, що Денис Попов отримав ушкодження. Головне, щоб не було нічого серйозного, головні матчі тільки попереду.

73’ Георгій Бущан впевнено вийшов на верхову передачу в зону штрафної й забрав м’яча до рук.

70’ «Емполі» мав штрафний десь із 30 метрів, удар заблокувала стінка наших гравців.

66’ Яремчука вивели сам на сам з воротарем, Рома елегантно підсік м’яч, але голкіпер господарів дотягнувся!

65’ Знов небезпека біля наших володінь. Цього разу Валеріо Верре обвідним ударом крутив у дальній кут, пощастило, що м’яч полетів повз.

64’ «Емполі» мав нагоду. З льоту пробивав гравець тосканців, але не зумів нормально прикластися і м’яч полетів набагато вище воріт.

61’ Ауреліо Андреадзолі поміняв половину команди. Сьогодні необмежена кількість замін, тож такі масові ротації були питанням часу.

60’ Роман Яремчук знову в центрі уваги! Центрфорвард зумів пробити головою, але це була відверто невдала спроба.

59’ «Емполі» вдало запресингував і нашим доводиться вибивати на кутовий.

56’ Байрамі намагався пробратися у нашу штрафну, але перед ним, немов скала, виріс Забарний і з легкістю відібрав м’яч.

54’ Нарешті Мудрик видає точну розрізну передачу на партнера і це дуже гостро! Циганков увірвався у штрафну, його точно чіпляв захисник, але суддя не дає пенальті!

53’ ГООООЛ! 3:1, Олександр Піхальонок більярдним ударом збільшує перевагу!

51’ Такий потужний старт другого тайму від футболістів надихнув групу підтримку на гучні заряди «Україна, Україна». Так тримати!

50’ Знову наші феєрять у чужій штрафній, але витискають з моменту лише кутовий удар.

49’ У воротах збірної України другий тайм проведе Георгій Бущан.

48’ Знову шикарний шанс! Яремчук пробив вище воріт після передачі невтомного Мудрика.

46’ ГОООООЛ, УКРАЇНА!!! Починаємо другий тайм правильно! Саша Караваєв перший на добиванні після удару Яремчука.

Перерва.

45’ Не дуже приємне завершення першого тайму. Адже одразу після голу «Емполі» суддя відправив команди на відпочинок. Втім, гра, яку ми побачили від України в інтервалі 15-30 хвилини однозначно радувала око.

45’ Гол. Не забиваєш ти – забивають тобі. Щойно Віктор Циганков мав 100% нагоду, а вже в наступній атаці Ламантіа своїм шансом скористався.

43’ Знову Бальданці опинився сам на сам з Андрієм П’ятовим! Наш воротар на досвіді відбив удар, та ще й офсайд зафіксував арбітр.

41’ Піхальонок задумав дуже дотепну розрізну передачу на Мудрика, але молодий вінгер не дістався м’яча. Знову не до кінця вдалий креатив. Але головне що креатив є!

39’ Шапаренко пробиває в один дотик із зони перед штрафним, на жаль, м’яч зачепив ногу суперника й уповільнив удар.

38’ Ай так Мудрик! Майстерно розхитав свого опонента на фланзі, а от прострільна передача пішла прямо в руки воротарю «Емполі».

36’ Тимчасово ініціативу перехопили тосканці, але до гострих моментів справа не доходить.

33’ Бальданці вибігав на рандеву з П’ятовим, проте лайнсмен вчасно зафіксував очевидний офсайд.

32’ Яремчук лупить у штангу з кількох метрів! Вчергове лінія атаки добротно відпрацювала в пресингу і Рома мав супершанс оформити дубль!

30’ Вже значно впевненіше виглядає наша команда з м’ячем і без нього. Невдалий стартовий відрізок уже позаду.

29’ Яремчук пробив понад воротами метрів з 25. Аналогічну траєкторію повторив Шапаренко в наступному ж епізоді.

26’ ГООООЛ! Роман Яремчук прошиває голкіпера!

25’ Ну не щастить сьогодні Міші Мудрику віддати ключову передачу! Вкотре він намагався розрізати оборону суперника, м’яч знову не дістається адресата.

23’ «Емполі» відповідає дальнім потужним ударом у виконанні Какаче. П’ятов без особливих проблем парирував.

22’ Збірна вибігала в чудову контратаку 4 в 3, Караваєв бив зблизька, але знову гравець «Емполі» устиг здійснити блокшот в останній момент!

19’ Знову знаходить можливість для удару Яремчук! Наш форвард прийняв м’яч біля лінії штрафної і приклався у дальній кут. Якби влучав у площину, у воротаря не було б шансів.

17’ Михайло Мудрик очікувано дуже активний у дебюті. Поки в молодої зірки не  все виходить, але це лише поки що.

16’ Після кутового удару українські гравці не виключилися з боротьби і ледь не відкрили рахунок! Роман Яремчук бив у напівпусті ворота, але захисник вчасно заблокував.

14’ А ось і перший удар у площину воріт від наших! Піхальонок пристрілюється ударом по центру.

13’ Знову Мудрик опинився в останній третині з м’ячем, але, як і в попередньому епізоді, віддав неточну передачу.

11’ Томаззо Бальданці здорово цілив у дальній кут воріт П’ятова! Зовсім трішки не вистачило точності. Нашим гравцям необхідно зібратися.

10’ Мудрик розганяв непогану контратаку, але з пасом на хід Матвієнку помилився...

9’ Знову напівмомент у італійської команди, йшла подача з флангу, але акцентований удар головою ми не побачили.

7’ «Емполі» продовжує демонструвати дуже якісний вихід з-під пресингу.

5’ На старті з м’ячем поки більше господарі, але українці намагаються приборкати гру і діяти першим номером.

2’ Перший небезпечний момент був саме біля наших воріт! На щастя, Андрій П’ятов впорався з ударом.

1’ УКРАЇНА, УКРАЇНА, УКРАЇНА! Нарешті починається матч!

Відомі стартові склади.

«Емполі»: Уйкані (В), Болі, Стулач, Хендерсон, Байрамі, Фацціні, Ла Мантіа, Какаче, Ісмайлі, Бальданці, Віті.

Запасні: Хваліч, Вікаріо, Евангелісті, Верре, Кутроне, Бенассі, Содеро, Аслані, Деглі, Інносенті, Бандінеллі, Стояновіч, Пеццола, Парізі

Головний тренер: Андреа Андреадзолі

Збірна України: П’ятов, Матвієнко, Забарний, Попов, Караваєв, Степаненко, Шапаренко, Піхальонок, Мудрик, Циганков, Яремчук.

Запасні: Бущан, Різник, Бондар, Сирота, Сидорчук, Довбик, Беседін, Буяльський, Конополя, Качараба, Гармаш, Зубков, Сікан

Головний тренер: Олександр Петраков

Зустріч проходить в Італії. У першому ж тренувальному матчі на цьому зборі команда Олександра Петракова з’їздила до Німеччини, де обіграла менхенгладбахську «Боруссію».