▫ Legioners UA

Все про українських легіонерів. 📝 Ексклюзивний контент. 💬

Написать
+5

А Ви знали що ?

  1
Яремчук взяв участь майже в половині голів «Гента» в цьому сезоні. ⚡️
+16

Буднік : “Зайнявся нерухомістю на Балі, коли закрили футбол в Індонезії”

  3
Нещодавно, Євген Буднік повернувся з Індонезії до чемпіонату Вірменії. Футболіст ексклюзивно розповів журналісту проекту Legioners UA Віктору Гарапку про своє повернення до Вірменії, бізнес на Балі та можливе повернення у “Волинь”.
+5

Наумець : “Дізнався, що є варіант з “Яніною” і довго не роздумував”

  1
Український півзахисник грецької “ПАС Яніни” Владислав Наумець ексклюзивно для журналіста #LegionersUA розповів про адаптацію за кордоном, про період кар’єри в “Динамо” та поділився думкою чи можливо з чемпіонату Греції потрапити у молодіжну національну збірну України.
+20

Рудько : “Вважаю, що “підходить” чи “не підходить” чемпіонат – залежить від конкретного футболіста”

  3
Артур Рудько – український футболіст, воротар кіпрського “Пафоса”. Вихованець київського “Динамо”. Улітку 2015 року разом із групою інших гравців “Динамо” перейшов в оренду в ужгородську “Говерлу”. Після завершення терміну оренди повернувся до “Динамо”. У Лізі чемпіонів дебютував 28 вересня 2016 року проти турецького “Бешикташа”. Загалом, провів 5 матчів у Лізі чемпіонів. У 2019-му перебрався з “Динамо” у кіпрський “Пафос”.
+16

Черепін : «Від тренерського штабу чекаю повернення емоційного стану команди на рівень 2019-го та початку 2020-го»

  3
Вашій увазі ексклюзивне інтерв’ю для #LegionersUa з відомим українським журналістом, телекоментатором, а також ралійний штурманом Павлом Черепіним!
+13

Березовський : “Керівництво “Оболоні” не відпустило мене у “Генк”, попри хороші гроші на той час”

  3
Український воротар Ігор Березовський, котрий з літа 2020 року – перебуває у статусі вільного агента та є в пошуку нового виклику в кар’єрі – розповів у ексклюзивному інтерв’ю #LegionersUa про свій дебют в УПЛ, про зірвані переходи в Європу та пригадав різні етапи свого футбольного шляху в “Легії”, “Льєрсі” , “Сент-Трюйдені” та “Дармштадті”.
+11

Качараба : “Звичайно, мені хочеться виклику в збірну, але я розумію, що є велика конкуренція”

  1
Тарас Качараба – український футболіст, захисник ліберецького “Слована”. Тарас пройшов всі вікові категорії юнацької збірної своєї країни. Він брав участь в юнацькому чемпіонаті Європи 2014 року. А також в чемпіонаті світу у Новій Зеландії 2015 року. Інтерв’ю записане 30 грудня 2020 року.
Показать еще
Реклама 18+