«Я задоволений тим, що продовжив контракт з клубом і тим, що клуб потребує мене» - Шестаков

Український захисник угорського "ДВТК" Сергій Шестаков поділився з кореспондентом інтернет-ресурсу #LegionersUa емоціями після продовження контракту та розповів про особливості адаптації до місцевого футболу.

▫️ Які у тебе емоції після пролонгування угоди з угорським клубом, а також, які особисті цілі ставиш перед собою на найближчі два роки ?

Я задоволений тим, що продовжив контракт з клубом і тим, що клуб потребує мене. Для мене, особисто це буде мотивацією щоб не зупинятись на досягнутому. Цілі на майбутнє : грати в основному складі й віддати якомога більше гольових передач і забивати голи за можливості.

▫️ За даними "Трансфермаркт", у клубі проходить омолодження складу, є захисники й нападники 2000 року народження, чи вважаєш ти себе хорошим "гвинтиком" у зростанні молодих футболістів ?

У клубі на тренуваннях, коли відпрацьовуємо ігрові моменти то молодим та перспективним футболістам намагаюся підказати або виправити помилку та обов'язково при цьому - завжди підбадьорюю їх.

▫️ Чи рекомендував би переходити ще незрілому українському футболісту а Чемпіонат Угорщини ?

Я вважаю, що перший час молодому футболістові буде важко в іншій країні й в іншому чемпіонаті. Але все одно, я рекомендую, виходити з зони комфорту і пробувати свої сили в іншому чемпіонаті. Тому що, після цього відкривається багато дверей, не тільки в футбол, але і в життя.

▫️ Як гадаєш, чи можна вважати "трампліном" Чемпіонат Угорщини для подальшого розвитку кар'єри в Європі ?

Чому б і ні. Угорський чемпіонат на слуху в Європі, якщо добре себе проявити в цьому чемпіонаті - є великий шанс що тебе помітять інші команди.

▫️ Здебільшого, в Угорщині в командах грає по двоє, чи навіть більше українців. Тобто, процес адаптації можна сказати, пройшов швидше, чи можна вважати, що ти за 2 роки вже адаптувався до місцевого футболу та життя ?

Так, за два роки я вже освоївся в цій країні і в чемпіонаті. Вже знаю стиль гри кожної команди і що від кого можна очікувати.

▫️ Які перед собою завдання ставила команда, й чи дані цілі збереглись попри карантинну паузу ?

На даний момент команда ставить завдання піднятися максимально в турнірній таблиці й закріпитись в ній. Після карантину, завдання залишилися незмінними.

▫️ Як ти себе відчуваєш після карантину загалом, і як вдалося заповнити вільний час ?

Під час карантину, в нас були тренування в домашніх умовах, як фізичні, так і тактичні, тому час пролітав швидко. Завдяки цьому - я в хорошій формі й відчуваю себе добре. А також я радий що ми скоро повернемося на футбольне поле.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
▫ Legioners UA
+17
Реклама 18+
Популярные комментарии
Sergiy Baranovsky
0
Приємний хлопець. Удачі йому в кар’єрі.
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+