Блог «В ритме фламенко» пропонує вам згадати брудні вчинки уругвайського нападника «Барселони».

Автор — Sacha79
8 декабря 2015, 02:04
9

У минулу суботу Луїс Суарес у матчі чемпіонату Іспанії "Валенсія" - "Барселона", наступив на ногу захисника "кажанів" Абденнуру. Наш блог пропонує згадати, ще декілька брудних вчинків за участю уругвайського нападника.

1. Тролінг Мойеса

У жовтні 2012 року перед матчем "Евертон" - "Ліверпуль" тренер "ірисок" Девід Мойес звинуватив Луїса у постійних симуляціях. Забивши гол у грі Суарес оригінально відсвяткував його. Підбіг до лави запаних "Евертона" симулюючи падіння.

2.  Схопив за волосся Рафаєля

У березні 2011 року у грі "МЮ" - "Ліверпуль" уругваець схопив за волосся гравця "червоних дияволів" Рафаеля.

3. Гандбол у виконанні Суареса

У січні 2013 року у грі Кубка Англії "мерсисайдці" грали проти скромного клубу "Менфілд Таун". Уругваець забивши гол підіграв собі рукою Після взяття воріт зверхньо радів, і цілував руку, якою порушив правила. Арбітр не розібрався у епізоді, і зарахував гол.

4. Удар суперника рукою в обличчя

Захисник збірної Чілі Гонсало Хара має погану репутацію у футбольному світі, але це не привід бити його кулаком в обличчя.

5. Укус (частина перша)

Жовтень 2010 року: укус гравця "ПСВ" Отмана Баккала. Дискваліфікація на 2 гри.

6. Укус (частина друга)

Квітень 2013 року: укус захисника "Чеслі" Івановіча. Дискваліфікація на 10 ігор.

7. Укус (частина третя)

Червень 2014 року (ЧС): укус захисника збірної Італії Джорджо К'єлліні. Чотири місяці поза грою.

8. Расовий скандал з Евра

У 2011 році захисник "МЮ" поскаржився на Луїса Суареса, що той, нібито, принижував його під час гри знущаючися з його кольору шкіри. Інцидент на грунті разизму викликав великий резонанс у футбольному світі, і Суареса залишили поза грою на 8 матчів. Коли вони знову зустрілися на футбольному полі уругваєць демонстративно не пожав руку Патрісу.

9. Шикарний сейв у виконанні уругвайця

На ЧС-2010 у чвертфіналі Гана - Уругвай на останній хвилині додаткового часу при рахунку 1-1, Луїс відбив м'яч рукою з пустих воріт. За це порушення він був вилучений з поля, а у ворота його національної збірної був призначений пенальті. Ганці свій шанс змарнували і у серії післяматчевих пенальті вилетіли з турніру.