Tribuna/Футбол/Блоги/В ритме фламенко/9 миттєвостей 22-го туру іспанської Прімери, які варті вашої уваги

Блог «В ритме фламенко» пропонує вам ознайомитися із найцікавішими миттєвостями двадцять другого туру Ла Ліги Сантадер.

Блог «В ритме фламенко» пропонує вам ознайомитися із найцікавішими миттєвостями двадцять другого туру Ла Ліги Сантадер.

"Ми всі - Зозуля!" Чудовий вчинок футболістів "Бетіса"

Гравці "Бетіса" перед грою проти "Валенсії" підтрималм нашого земляка вийшовши із написами "Ми всі -Зозуля!"

Кравець зіграв повний матч

У грі "Єйбар" - "Грананда" (4:0) тренер "насридів" Лукас Алькарас вирішив відмовитися від своєї улюбленої схеми на гру 5-4-1 і зіграв по схемі 5-3-2. У старті замість одного нападника вийшло два новачок Адріан Рамос і Артем Кравець.

Український нападник провів на полі всі 90 хвилин. Артем 51 раз доторкнувся до м'яча, 7 разів пробивав по воротах з них двічі влучив у площину воріт.  Він також одного разу відібрав м'яча у суперника. Авторитетний портал whoscored поставив Кравцю за гру оцінку - 6.1.

Хоча "Гранада" і програла з розгромним рахунком, напевно, тренер команди Лукас Алькарас не має суттєвих претензій до Артема. Тому, напеново, українець і провів на полі весь матч, а його партнер (конкурент) по нападу колумбієць Рамос був замінений по ходу зустрічі.

Бойко на лаві запасних

Денис продовжує стабільно потрапляти на лаву запасних. У поточному турі у грі "Вільярреал" - "Малага (1:1) він зручно розташувався на лаві запасних.

Шикарний дальній постріл Ільярраменді

У грі "Еспаньйол" - "Реал Сосьєдад" (1:2) півзахисник "басків" Асьєр Ільярраменді приніс перемогу своїй команді чудовим ударом з далекої відстані.

Шедевр у виконанні Фернандо Торреса

У минулому турі дубль, а у поточному справжній шедевр створив "Ель-Ніньо". Фернандо забив чудовий гол у грі  "Атлетіко" - "Сельта" (3:2).

Жахливі травми Алеіша Відаля та Тано Боніна

У суботніх матчах два гравці отримали жахливі пошкодження і вибули на довгий період часу. Спочатку у грі "Осасуна" - "Барселона"(0:6) травму отримав Алеіш Відаль - захисник "блаугранас".

А пізніше у вечірній грі "Осасуна - "Реал" (1:3) жахливе пошкодження отримав захисник господарів Тано Бонін.

Сейв Сальваторе Сірігу

У грі "Осасуна" - "Реал" (1:3) кіпер господарів відбив удар з близької відстані Каріма Бензема.

500-й матч Серхіо Рамоса у складі мадридського "Реалу"

Також гра "Осасуна" - "Реал" стала особливою для капітана "вершкових" Серхіо Рамоса. Він провів 500-й матч у футболці "Реалу".

До речі, треба відмітити, що Рамос став 12 гравцем в історії клубу, який подолав позначку в 500 ігор за "Реал".

Аріц Адуріс забиває переможний гол у вуорота "Депортіво" у свій 36-й день народження

"Атлетік" вирвав вольову перемогу над "Депотріво" у домашній грі на "Сан-Мамесі". "Баски" перемогли 2-1, а переможний гол забив Аріц Адуріц на 89 хвилині гри.

Треба відмітити, що в день гри у Аріца Адуріса було день народження йому виповнилося 36 років.