Не лізти поперед батька в пекло. Як «Дніпро» стартував в Лізі Європи

Куди поділась креативність, чому забули про Гаму, справжня стіна для суперників, потенціал «Дніпра» і щирий людський вчинок – блог Край наш козацький про старт «Дніпра» в Лізі Європи.

Матеус

Немає Жуліано – бракує креативу

Під час матчу в очі кидалися більш-менш регулярні «зависання» гравців. Коли була можливість розігнати атаку чи віддати у вільну зону, футболіст з м'ячем чомусь уповільнювався. А від цього втрачався темп. У центрі поля «Дніпру» не вистачало неординарності та різкості. Чогось такого, що могло б стати несподіванкою для суперника. І такою "несподіванкою" міг стати Жуліано, який завжди діє нестандартно. Без сумніву, його техніка і бачення поля стали б у нагоді.

Про Гаму забули. Гама не нагадав?

Минулої неділі Бруну Гама яскраво дебютував у Дніпропетровську. За відсутності більшої частини гри Конополянки, португалець часто зустрічався з м'ячем, був активним, загострював. Що казати, користувачі офіційного сайту «Дніпра» визнали його найкращим гравцем матчу. А от сьогодні, «десятка» на лівому фланзі постійно притягувала до себе м'яч, увагу партнерів, суперників і вболівальників. Тоді як правий фланг був непомітним. Ті нечисленні проходи Гама завершував аж занадто стандартно. А його гра не несла небезпеки румунському захисту.

Причини такого контрасту може бути дві. По-перше, «заточеність» Дніпра грати лівим флангом. Це вже стало звичкою. Можливо, відразу банально важко змінити вектор атак, коли внутрішній голос постійно повторює: «Лівіше, лівіше, там же Коноплянка». По-друге, Гама міг просто не до кінця адаптувався до гри і вимог Рамоса. А тому не достатньо грамотно пропонував себе, шукав вільні зони. І швидше за все, питання «флангового» балансу – просто справа часу.

Ротань усюдисущий: капітан, лідер, стіна

Король повертається. Пробачте, капітан. Сьогодні ми побачили Руслана Ротаня у всій красі. Він грав не тільки в центрі півзахисту. Він був усюди. Разом з Канкавою вони виконали просто величезний об'єм роботи, перекусили весь півзахист суперника. Та якщо Джаба все ж орієнтувався на обороні, то Руслан ще першим пасом розпочинав ледь не кожну атаку, якісно виконував стандарти.

Саме в такі моменти розумієш, що коли Ротань поза грою, то його дуже важко замінити. Точніше, на сьогоднішній день це фактично неможливо. Капітан зв'язує всю команду. І не лише в ігрових моментах. Руслан – ментальний лідер для своїх, і стіна – для суперників. У буквальному сенсі. Наприкінці гри він лобом відбив м'яч після потужного удару відчаю від когось з суперників, немов натякаючи їм – вам все одно не пройти мене, і не забити «Дніпру».

Ротань

«Дніпро» міг додати в будь-яку мить

Дніпряни грали солідно, з запасом. Матч в Румунію чимось нагадував останню гру в чемпіонаті проти Таврії. Майже нічого не дали створити супернику, а в атаці реалізували лише одну нагоду. Здалося, що сьогодні моменти були навіт гострішими. Чого лише вартий вихід Матеуса фактично на пусті ворота. У грі обох команд вистачало браку і сумбуру. Гра здебільшого була в'язкою, а швидкості - не найвищими. Та якщо гравці «Пандурія» помилялись, тому що підопічні Рамоса не давали їм багато вільного простору і часу на прийняття рішень, то дніпряни часто приймали поспішні рішення. Потенціал «Дніпра» був очевидним. Команда могла грати швидше, агресивніше, але зіграла прагматичніше, десь на класі і досвіді. І це не дивно, адже Рамос не намагається лізти поперед батька в пекло. Він рівномірно розподіляє сили своєї команди у всіх турнірах, дивиться далі, ніж поточний і наступний матч.

А тренер «Пандурія» Крістіан Пустаі відверто заявив після гри: «Ви розумієте, що Дніпро не можна порівнювати з іншими командами. Ця команда дуже сильна. Ми поки що не можемо себе порівняти з нею».

Посвята гола Максиму Білому

Кілька днів тому пішов з життя уродженець Новомосковська і вихованець дніпропетровської школи ІСТА. Саме в ній пройшли його найкращі роки в дитячому футболі. А стабільно грати на дорослому рівні Максим почав уже в луганскій «Зорі». Також він був у складі молодіжної збірної України на Євро-2011. І взагалі, вважався одним із найперспективніших футболістів країни. До того ж, неодноразово казав, що мріє грати за «Дніпро». Востаннє на футбольне поле Максим вийшов у грудні 2011-го. А згодом його почали мучити головні болі. З того часу він лікувався, боровся за життя. Але 14 вересня його серце зупинилося. Йому було лише 24...

Сьогоднішній вчинок гравців Дніпра, які присвятили гол пам'яті Максима Білого, викликає повагу. Це було щиро і по-людськи.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Край наш козацький
+19
Популярные комментарии
Виталий Старенький
0
На классе ) Но Матеусу и Селезневу по балде надавать однозначно за такие моменты. Другая команда не простит
Володимир Скиба
+1
Зараз він залишається. Це було просто щось більш емоційне, ніж раціональне. Ну і продиктовано відносинами з керівництвом, де не все так гладко в "Дніпрі".
Ответ на комментарий Sergio
Так, а что решилось с тем письмом? Уже никуда не едет?
Станіслав Якубовський
+1
Оцінка 10/10.
Написать комментарий 18 комментариев
Loading...
Реклама 18+