Как Михайличенко из сборной СССР в Сампдорию переходил

Про переход игрока киевского «Динамо» Алексея Михайличенко в итальянскую Серию А во время интересного товарищеского матча «Сампдория» Генуя – сборная СССР 1-1, состоявшегося 18 августа 1990 года. Как блистал на поле Алексей Михайличенко, красивейший гол дальним ударом, едва не забросил мяч за шиворот Пальюке со своей половины поля (плейлист «Футбол СССР»)

 

ФутболСан

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Футбол. Прошлое и настоящее
-3
Популярные комментарии
Алексей Гончаренко
+3
Боюся, "правосєки" - у тебе в голові живуть в основному. Розпинають немовлят у трусиках і не дають тобі нормально жити, забрали ковбасу по 2,20 і безплатну квартиру. Ознайомся для початку з біографією того ж Степана Андрійовича і не ганьбися.
Ответ на комментарий Александр Костенко
Стапе, дадагуша. Чого ти, правосєк, мене до совків все тулиш? Коли Союз розпався, мені 23 роки було, я гуляв, як хотів, відривався на повну катушку, при владі не був, і взагалі владу зневажав. А тепер до теперішньої України. Прийшли ви до влади в 2004 році, і що? Тільки сповзаняя вниз і все гірше, гірше, гірше. НІ ФІГА не збудували, тільки руйнувати можете. Що ви збудували, ЩО? Поки такі, як ти, словоблуди, є, нічого хорошого Україні не світить, і взагалі, не приведи Господь прийдете до влади, такі тільки зруйнують Україну. Але в нас демократична країні, і добре, що люди, в основному, розуміють, хто є хто, і таких ду... до влади не допустить. А згадувати потрібно ВСЕ що було, як негатив, так і позитив. Бо народ, який не знає своєї історії - то вже не народ. Терпіти ненавиджу рашистів та правосєків, типу тебе. На цім прощавай...
Алексей Гончаренко
+1
Діду, тебе занесло. Я задав питання про інше. Чому ти в совочок не хочеш? ЧОМУ?
Ответ на комментарий Александр Костенко
Ти в якому світі живеш? Я, де люди виживають за 2 000 гривень в місяць, де немає роботи, особливо взимку, і якщо навіть мають газ, то не вистачає коштів, щоб його оплачувати. Люди економлять на всьому, більше, ніж в радянські часи в рази. Працездатне населення, дуже багато, їздить на заробітки в Польщу, Чехію, та інші країни Європи, включаючи і Росію. Робочих місць стає все менше, тому що оплачувати робітників не в змозі, йде масове скорочення, а тих, кого залишають, переводять на неповний робочий день, і взагалі 3 робочі дні в тиждень. Хто до цього довів Україну? Такі, як ти, пустозвони, які щось створювати та будувати не в змозі, тільки руйнувати. З 2004 року в Україні все гірше, і гірше - ФАКТ! А ти мені тут пісні патріотичні співаєш. Я рідко зустрічав людей, які хочуть в рашку, мовляв, немає дурних із однієї дупи в ще гіршу шопу лізти. Але ж, це факт, что Україна виживає, постійно, на грані.
Алексей Гончаренко
+1
"Але повертатися туди не хочу" - Як це!?

Просто... Просто допоможи мені зрозуміти, тобі краще у сьогоднішньому "гімні"? Україна - гімно, але тут краще ніж у совку? І чим же?
Ответ на комментарий Александр Костенко
Що ви, правосєки, все про радянську ковбасу, та пломбір згадуєте?))) А про все інше, не тобі, льйоша, мені вказувати, де жити. Раз тобі не подобається констатація факту, что теперішня Україна - те ще гі...но, то твої проблеми. Не хочеш його признавати, як хочеш. Мені що, починати перечисляти всі українські негативи? Я совок тільки згадую, пишу ВСЕ, що тоді було, як негатив, так і позитив. Але повертатися туди не хочу. Юність з молодісттю не повернеш, а молодим бути добре при любій владі. Що радянській, з якої сміялися та потішалися, що при українській незалежності - також потішалися та сміялися.
Написать комментарий 92 комментария
Loading...
Реклама 18+