Tribuna/Футбол/Блоги/Футбол. Прошлое и настоящее/Кривбас – Динамо Київ 0:1. Огляд 2007

Кривбас – Динамо Київ 0:1. Огляд 2007

5 сентября 2020, 10:19

Сюжет тб-програми «Гол» (Україна, серпень 2007) про матч 7 туру чемпіонату України «Кривбас» Кривий Ріг – «Динамо» Київ. Командам було важко грати при сорокаградусній спеці. Анатолій Дем‘яненко (тренер «Динамо» Київ): «Якщо нам було важко сидіти на лавочці, то грати і поготів». Потужний дальній удар Сергія Реброва не переріс в красень-гол – поперечка. Пап Діакате пробиває головою впритул – голкіпер «Кривбасу» Євген Боровик на місці. Ісмаель Бангура цілить в стійку. Доріан Бюлюкбаші («Кривбас») двічі пробиває небезпечно – на заваді стали Олександр Шовковський (голкіпер «Динамо» Київ) та стійка. На початку другого тайму Бангура реалізує вихід віч-на-віч. Ігор Рожков головний плеймейер другого тайму: вийшов на заміну, ледь не забив «Динамо», та був вилучений. Динамівець Бангура скоро усе «Динамо» навчить своїм гвінейським танцям.