Tribuna/Футбол/Блоги/Футбол. Прошлое и настоящее/Нансі – Шахтар 0:1. Кубок УЄФА 2007

Нансі – Шахтар 0:1. Кубок УЄФА 2007

11 августа 2020, 10:13

Сьогодні «Шахтар» в Німеччині грає чвертьфінал Ліги Європи з «Базелем». Тільки успіху чемпіону України. Згадуємо, як 13 років тому гірники проходили в Кубку УЄФА французький «Нансі».

«Шахтар» не показав видовищної гри, але переміг завдяки голу Фернандіньо на 71 хвилині. Мірча Луческу (тренер «Шахтаря», каже, що Фернандіньо заслужив на гол, та хвалить своїх оборонців, які не дозволили футболістам «Нансі» створити жодного гольового моменту. Розповідь автора про подальші поєдинки з «Севільєю», та як «Шахтар», набравшись міжнародного досвіду виграв через два роки Кубок УЄФА 2009.