«Усі єврофінали»: Перший том нової серії, присвяченої фіналам єврокубків - уже в продажу!

Пані та панове, радий презентувати вам свою чергову книжку! Власне, це буде ціла серія книжок під загальною назвою - "Усі єврофінали"

Тезисно про книжку.

1) В цій серії буде розповідатися про усі фінали єврокубків (йдеться лише про "дорослі" єврокубки - КЄЧ/ЛЧ, Кубок кубків, КУЄФА/ЛЄ і Кубок Ярмарків; Суперкубку УЄФА та Кубку Інтертото не буде) за участі тієї чи іншої команди.

2) Це не дві книжки, а одна книжка-алігат, тобто вона читається з двох сторін - у першому томі з одного боку єврофінали Барселони, з іншого Реала.

3) "Першому томі" тому, що точно буде ще і другий - про італійське тріо грандів. (Як тільки іспанський том розпродам, запустимо італійський.) Скоріш за все, буде третій том - присвячений з одного боку екс-СРСР, з іншого - Східній Європі. А далі все залежатиме від вас, шановні читачі. Якщо ці томи розходитимуться, як гарячі пиріжки - займуся і англійським томом (Ліверпуль - Арсенал/МЮ), і німецько-нідерландським (Баварія - Аякс), і ще, може, якимсь.

4) Обкладинки усіх томів - справа рук Taras Chuchman, з яким ми давно і успішно співпрацюємо, ще з легендарного сайту uFootball.

5) Дякую усім, хто фінансово доклався до появи цієї книжки. А хто саме доклався - побачите у самій книжці, у відповідній присвяті

6) Ціна першого тому - 120 грн. Загальний об'єм - 100 сторінок. Обкладинка - тверда. Ну, а текст - традиційно мій

7) Як купити? Дуже просто! Пишете мені у лічку на Facebook або на пошту vmylenko(собака)gmail.com, отримуєте номер картки, скидаєте гроші, пишете, коли скинули, даєте дані Нової Пошти на відправку, через кілька днів отримуєте книжку з автографом (чи без, як вам буде завгодно).

Отже, алга!

+8
Реклама 18+
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+