Одне-єдине питання Сергію Рафаїлову

Прочитав реакцію гендиректора лугансько-запорізької "Зорі" на скромний продаж квитків на матч із "Будучностю". Ось ця реакція.

Категорично розділяю обурення пана Рафаїлова, але. Маю одне-єдине питання. Питання таке:

Сидіння на стадіоні уже протерли? На них уже можна сідати без використання газет, покривал, підстилачок та інших девайсів?

Стоп-стоп-стоп, рібята. Я знаю, що стадіон знаходиться у муніципальній власності, що “Зоря” його тільки орендує і все таке інше. Але.

Я питаю – чи хоча б на матчі європейського кубку, Ліги Європи, “Зоря” потурбувалася про те, щоб глядачі, яких керівництво клубу хоче бачити на трибунах, могли сісти на свої чисті місця, не боячись забруднитися своїми штанями-шортами-спідницями у пиляку та викиди із заводів, наскирдовані там з 2006 року починаючи?

Оригінал - vmylenko.com 

+10
Реклама 18+
Популярные комментарии
Володимир Миленко
+4
Можна і 20 долярів поставити, чо ж.

От тільки хто прийде за такі гроші на "Будучность" навіть при чистих сидіннях? Ви над цим не думали?
Ответ на комментарий Клаус
Якби сидіння були протертими - ціна квитка на матч була б така , як в тих країнах, де на стадіонах протирають сидіння . Треба провести опитування серед вболівальників . Що для них краще ? Протерті сидіння й $10 за квиток , чи самому протерти /підкласти під дупу газету , але заплатити за квиток лише $1 ?
Александр Попов
+2
Грустно, что подобные плачевные условия почти повсеместны. Довелось быть на стадионе им. Лобановского, на НСК, на ОСК "Металлист", на "Черноморце", на "Львов Арене", "Оболонь Арене" - почти всюду в глаза бросались косяки в сервисе (исключения - матчи финала кубка Украины, Суперкубка Украины, но в тех случаях и требования были выше к принимающим сторонам).
Ответ на комментарий V_Voloshyn
Взагалі протирання сидінь (як і решта робіт на стадіоні) залежить від умов оренди стадіону та поділом обов’язків між клубом та міською радою як власником стадіону.
Рафаїлов у питанні з сидіннями 100% неправий - виходить, що клубу-орендарю в особі Рафаїлова наплювати на вболівальників, які змушені сідати в брудні крісла на газети
1.11
+1
"Заря" і копійки не вкладає в глядачів.
Написать комментарий 8 комментариев
Loading...
Реклама 18+