Ready? Play!

Блоґ про чоловічий теніс

+25

Перший п'ятиразовий

  9
Новак Джокович став першим п’ятиразовим переможцем Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу у Відкриту еру. Але не все так райдужно, як здається.
+17

Рецепт перемоги. Передмова

  24
Рівно рік тому Новак Джокович випустив книгу «Рецепт перемоги: 14-денний безглютеновий план для фізичної та ментальної досконалості». Блоґ «Ready? Play!» вважає, що настав час і українському читачеві ознайомитись з обіднім столом чемпіона.
+19

Молодим – дорога. Хто вигравав юніорські «Шоломи»-2013

Роки з чотири тому Новак Джокович казав, що йому не пощастило народитися у часи, коли бал в тенісі правлять Федерер і Надаль. Йому зрештою вдалося перейти на якісно новий рівень, але тепер в пору двадцятилітнім гравцям скаржитись, що їм не пощастило грати у часи Великої четвріки. Тим більше, що ззаду їх уже підганяє нове покоління.
+14

На вершині

  13
Хоча Надаль провів шалений рік і здобув помітний відрив від найближчих переслідувачів у Гонці ATP, а до кінця сезону залишилось зовсім трохи часу, питання, хто ж стане першою ракеткою світу за підсумками року, досі залишається відкритим.
+16

Робін Содерлінг: «Люди пропонували вилікувати мене по телефону»

Робін Содерлінг змирився із думкою, що його кар’єра може виявитися завершеною. Проте це не означає, що він здався і не плекає надії на повернення. «Я знаю, що моє тіло прийде в норму, і це мене заспокоює», - каже колишній четвертий номер рейтингу.
+14

Перерозподіл майна

На жаль, про результати US Open вимушений писати із тижневою затримкою. Але, може, це і на краще - якщо комусь ця тема і досі цікава, то обговорення має пройти спокійніше, ніж це було би за гарячими слідами.
Реклама 18+