Конфлікт на трибунах матчу Швеція – Україна. Дісталось вболівальнику з російським прапором

Результат – порвана на ньому футболка збірної Росії.

Більшість охочих українців не змогли прибути в Глазго на матч зі шведам – все через суворі карантинні обмеження в Шотландії. Але без підтримки наша збірна зовсім не залишилась. Дякуємо чималій кількості наших діаспорян в Британії – було круто.

Поміж тим підтримати Україну вирішили не лише вони. Перед грою камери зафіксували присутність на трибунах вболівальника з російським триколором та у футболці російської збірної.

Також його помітив український журналіст Роман Бебех, якому вдалось прорватись в країну на гру.

Напруги уникнути не вдалось, і після гри мережею поширились фото цього ж вболівальника уже з порваною футболкою та без прапора.

А згодом з’явилось і відео з причиною. Деякі українські вболівальники не стерпіли присутність російського прапора на трибунах.

Згідно з правилами організації матчів Євро-2020, на стадіон суворо заборонено «діяти таким чином, який інші можуть інтерпретувати як небезпеку, провокацію, загрозу, дискримінацію або образу». Стежити за дотриманням правил повинні призначені УЄФА або асоціацією-господарем стадіону відповідні особи або правоохоронці.

Очевидно, організатори матчу в Глазго не розцінили російський прапор як можливу провокацію.

Швединг. Как и почему Украина ворвалась в четвертьфинал Евро

Украина сыграла в простой футбол против Швеции: 5-3-2, выход через длину и очень много характера

Фото: Getty Images

+43
Популярные комментарии
Westbrook
+151
Если так болел за Украину, то пришёл бы в нашем флаге и форме. А так обычный провокатор, "адиннарот". Не приди он со своей тряпкой, всё было бы нормально.
vasylashko
+115
про*об організаторів.
якщо ви розводите матчі України і РФ, то повинні уникати й інших провокацій.

логічно, що на секторі українських вболівальників комусь може не сподобатися чудо в шапці со звєздой і ганчіркою країни-агресора.
Picasso
+62
На грі Угорщина - Франція у Будапешті, наші вболівальники повісили на трибуні український прапор, а вже через кілька хвилин прийшли стюарди і зняли його. Трактування було таким, що на трибунах мають бути тільки прапори країн учасників.
Через кілька днів після гри в Угорщині, на стадіоні в Санкт-Петербурзі, грали Фінляндія - Бельгія і о диво, за воротами, протягом всієї гри, висіли русняві тряпки.
Тепер ось цей індивідуум приперся на гру збірної України з ворожим прапором, але реакції стюардів ми щось не побачили, тому небайдужі громадяни вирішили виправити цю ходячу помилку природи.
І після цього ви будете казати, що до нас немає якогось упередженого ставлення? Мені дуже шкода, що навколо було багато людей, бо ця русня мала всі шанси перетворитися на "хорошого рузького".
Написать комментарий 111 комментариев
Loading...
Реклама 18+