Дуель «Динамо» та «Брюгге» виграє той, хто не буде помилятись як Бущан

Ціна помилки Георгія може бути надто великою.

Фінальний свисток. В трансляції гравці та тренери «Брюгге» втомлено, але з виразом обличчя як після добре зробленої роботи обіймаються рукостисканнями. Наступними кадрами задуманий Луческу – спочатку він дивиться кудись у простір, а потім спрямовує погляд в бік своїх воріт. Звідти з поля вертаються його захисники та воротар, і невдовзі Мірча висловлює комусь невдоволення, не терплячи до роздягальні.

Ці претензії він висловлює Бущану. На прес-конференції Мірча підтверджує:

Мирча Луческу: «Пропустили из-за своей ошибки, Бущан должен был выйти и забрать мяч»

Георгію не пощастило сьогодні зробити вирішальну помилку. Звісно, в пропущеному колективна відповідальність. «Динамо» тільки-но вичавило важкий гол, емоційно відсвяткувало його і, схоже, ще не відновило зосередженість. І от суперник цим скористався – Бєсєдін безсилий в боротьбі з достатньо вищим за нього Мехеле, який реалізовує подачу з кутового.

Удар захисника бельгійців застав Бущана в напівпозиції – воротар «Динамо» вирішив піти на верховий м’яч, на півдорозі передумав, але було пізно. Неприкриті ворота уже вразили.

Прикро, але ця помилка стала вирішальною, бо ні до, ні після у «Брюгге» взагалі не було гострих гольових моментів. Не густо їх було й у «Динамо». Суперники більшість зустрічі провели, затиснувшись в клінчі і майже не загрожуючи воротам один одного.

Статистика підкреслює – майже рівне володіння м’ячем (48 на 52%), відсоток точності пасів (72 на 75%), кількість ударів у створ воріт (по одному). Команди вели гру принципово різно – «Динамо» поклалось на довгі передачі, «Брюгге» намагалось комбінувати, – але обоє однаково буксували в центрі та на підступах до штрафних.

Логічно, що гра закінчилась без чиєїсь перемоги. Жодна з команд не показала переконливої переваги над суперником. За таких умов вирішальне значення мають деталі, так сталось і цього разу. 

В першому таймі Буяльський мав дві нагоди відзначитись ударом головою, але забракло росту, тому своє Віталій віднайшов шикарним ударом з ноги. Зате росту вистачило Мехеле, щоб зрівняти, а високий Дост на 83-й взагалі мало не вбив логіку поєдинку ударом з кількох метрів. Ріст – одна з таких деталей

Помилка Бущана – інша серед таких. Тому не дивно, що обурення Луческу після матчу спрямував саме на воротаря. Його хиба виявилась надто грубою для такого рівного протистояння. І найгірше, що сталась вона в домашньому, а не виїзному поєдинку.

Тепер в дуелі перевага на боці суперника, і для Мірчі, який працює в обмежених умовах і балансує в єврокубках весь сезон, це ще більше ускладнює завдання. Він це розуміє, інакше б не зривався на Бущана.

В Бельгію потрібно брати усю зосередженість та виваженість, ще й позичати. Поквитатись буде непросто.

ВИДЕО. «Динамо» сыграло в результативную ничью с «Брюгге»

Фото: «Динамо»

+26
Популярные комментарии
Лёша Никитин
+52
Все так вцепились на Бущана. А я скажу так: победит тот, кто будет так круто забивать, как Буяльский 👌😉
Сергей Петров
+23
Не понимаю этой моды вешать собак на одну фигуру.

Если бы не было этого гола...то, что? Восприятие матча бы никак не поменялось. Игра была равной, команды выглядели примерно на тот счет, что в итоге оказался на табло. Скорее даже на 0:0.

Я вот не могу сказать, что Динамо играло так, что заслужило победу. И явно Динамо сыграло вничью, потому что было не лучше Брюгге. Что же тогда второй, третий не залетели? Да моментов особо не было, кажется.
Денис Денисенко
+22
В футболе всегда выигрывает тот, кто меньше ошибается!
Написать комментарий 18 комментариев
Loading...
Реклама 18+