Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/Чемпіонство за зачиненими дверима. Фоторепортаж з медіатрибуни «Олімпійського»

Чемпіонство за зачиненими дверима. Фоторепортаж з медіатрибуни «Олімпійського»

Дезінфектори, аналітики та перше золото Каштру.

Блог — Ноу Баланса
21 июня 2020, 09:51
9

Малими кроками футбол в Україні повертається до звичного життя. Черговим рухом назустріч цьому став допуск на стадіони журналістів – якраз перед 27 туром УПЛ та чемпіонським матчем «Шахтаря».

Показуємо, який вигляд має футбол за зачиненими дверима та як гірники вкотре святкували золото в новому місті.

***

За годину до стартового свистка ніщо зовні не вказує, що на «Олімпійському» сьогодні футбол. Чемпіонського значення футбол.

Ну майже ніщо. Правоохоронці все ж вартують, щоб сторонні всередину не потрапили.

До речі, впадає у вічі відсутність великих банерів на фасаді «Олімпійського» з футболістами «Динамо».

Утім, дивного мало. Стадіон все ж належить державі, а не київському клубу. І сьогодні його орендує не він.

На вході журналістам міряють температуру та видають акредитацію в купі зі стартовим протоколом. Без маски, звісно, не впустять.

Відчуття, наче прийшов на екскурсію сюди посеред тижня – всередині тиша та порожнеча. Якось навіть постапокаліптично.

Захист забезпечений. І на медіатрибуні, і в туалеті є дезінфектори – новий атрибут сучасності.

Всередині стадіон, як завше, ще прекрасніший. Команди уже готуються до гри. «Шахтар» – господар, тому його гравці виходять на розминку під клубний гімн у виконанні Гайтани. Цікаво, а версію Сєрова уже перестали вмикати?

Коментатори телеканалів «Футбол» Кирило Круторогов та Дмитро Шпірко на місці.

Загалом журналістів прийшло не так вже й багато, як для тривалої розлуки та чемпіонського статусу гри. З іншого боку, медіатрибуна НСК, як і весь комплекс, придатний для матчів найвищого рівня, тому й простору тут вистачає.

Поряд записує стендап журналіст телеканалу «Україна». В медіахолдингу Ріната Ахметова особлива увага до чемпіонського матчу «Шахтаря».

Кілька місць в першому ряду трибуни для преси зарезервовані для команди аналітиків «Шахтаря».

В тому числі, для двох помічників Луїша Каштру. Під час матчу один з них оперативно монтує відео ключових моментів гри, а інший уважно стежить за полем й передає по рації свої зауваження. За кілька хвилин до перерви обоє покидають трибуну й спускаються в роздягальну зі своїм баченням гри.

«Шахтар» виграє перший тайм 1:0, тому для господарів все йде за планом. Зненацька «Олександрія» камбечить, тільки вийшовши з роздягальні. Але вихід Тете не дає зіпсувати святковий настрій гірникам. Смачний матч дістався коментаторам.

Утім, порожні трибуни дещо нівелюють захоплення «Шахтаря» після фінального свистка. Та й титул сьогодні ще не вручають. Тому з особливих приготувань – лише декорації у вигляді великих слів «Шахтар» та «Чемпіон».