Здається, «Динамо» та телеканали «Футбол» помирилися

Але й без звичних уколів не обходиться.

«Якщо наші матчі буде транслювати телеканал «Футбол», «Динамо» готове знятись із чемпіонату».

«На цих каналах простежується тенденція – критикувати «Динамо» в будь-яких ситуаціях, починаючи від керівництва до тренерського штабу».

«Протягом всього часу телеканал «Футбол» працює з єдиною метою – очорнити »Динамо» Київ».

«Єдиний пул –  це канал «Футбол», який буде з першої до останньої хвилини ганити «Динамо» на всіх програмах, а я мовчати буду? Не буде такого ніколи!».

Ми вже звикли до напруги в стосунках Ігоря Суркіса та його клубу з телеканалом власника «Шахтаря» Ріната Ахметова. Напруги достатньо сильної, що спілкуватись з представниками «Футболів» у свій час відмовлялись і тоді ще тренери «Динамо» Олег Блохін та Сергій Ребров, і замгендиректор клубу Сергій Мохник, і багато футболістів команди – як основного складу, так і молодіжного.

Как «Великий футбол» изображает «Динамо»: пауки-Суркисы, магия и Mortal Kombat

Та, схоже, у цих взаєминах потеплішало. Останнім часом в ефірі телеканалів «Футбол» побільшало ексклюзивного контенту від представників «Динамо».

Найважливіше те, що сам Ігор Суркіс за останні два місяці двічі дав інтерв’ю програмі «Великий футбол». Спочатку телефоном:

А потім і відеозв’язком:

В тому ж випуску «Великого футболу» за 12 квітня ведучий Олександр Денисов поспілкувався із лідером киян Сергієм Сидорчуком:

А вчора в ефір програми вийшов голкіпер киян Денис Бойко:

Кілька тижнів тому гравці «Динамо» Олександр Караваєв та Артем Бєсєдін без проблем вийшли в ефір передачі «Залишайся з футболом»:

ВІДЕО

ВІДЕО

Окремий випадок – випуски новин «Футбол News». Тут теж почастішали ексклюзивні коментарі та матеріали про «Динамо». Ось, наприклад, випуск за 10 квітня із сюжетом, як «Динамо» допомагає столичним медикам в боротьбі з коронавірусом.

Дивитись із 5:42

А це випуск за 23 квітня і коротке відео з Цитаішвілі та Поповим, які відгукнулись на челендж від Ігоря Суркіса:

25 квітня – одразу дві історії. Шепелєв та Бущан розповідають журналістам телеканалу «Футбол», як «Динамо» тренується в умовах карантину, а далі йде відео про допомогу столичного клубу пораненим українським бійцям з коментарем голови фан-руху киян Сергієм Михайленком.

Дивитись із 12:04

Дійшло навіть до того, що у випуску за 26 квітня Олександр Караваєв прокоментував можливу гру у масках після відновлення чемпіонату… в Бундеслізі.

Дивитись із 3:04

Хоча, якщо захотіти, можна знайти й знайомі уколи. Наприклад, у випуску за 27 квітня в ефірі новин каналу спочатку вийшло відео про можливе скорочення зарплат в «Динамо» (за словами Йосіпа Піварчіа хорватським ЗМІ), а одразу після нього – контрастний сюжет про те, як «Шахтар» допомагає постраждалим від пожеж у Житомирській області.

Дивитись із 11:00

Загалом, все свідчить про правоту знаного опонента телеканалів Сергія Рафаїлова, який кілька тижнів тому говорив: «Телеканали «Футбол» трохи змінили свою риторику відносно і «Динамо», і «Зорі». Не як раніше поливали їх брудом при будь-якій зручній можливості. В цьому плані вони дуже змінилися».

Вірите?

«Суркис поддерживает «Шахтер» в еврокубках? Что у человека в голове?» Фаны «Динамо» о словах президента

Фото: komandaonline.com/Владимир Раснер

 

+34

Опрос

голосов
Популярные комментарии
Lemmure
+64
Это всё видимо решилось двумя звонками Ахметова: один Денисову с приказом впредь фильтровать высказывания, а второй Суркису с обещанием что Денисов будет тише воды ниже травы) изи
Ochoa510
+51
Хочеться все вірити. Незважаючи на свою заангажованість, Футболи на три голови випереджають Плюси за якістю та цікавістю трансляцій
Денис Юдінков
+39
У кого? У Ахметова викупив? Та за ту відсуджену Суркісом суму Рінат йому продасть максимум Круторогова.
Ответ на комментарий Володимир Вержбицький
На отсуженные деньги Суркис выкупил Футболы?
Написать комментарий 26 комментариев
Loading...
Реклама 18+