Футбольнуті

Футбольні статті

Написать
+9

Збірна Бельгії - Збірна Россії

Запантентуємо традицію: перед кожним матчем будемо робити прогнози, я буду починати з детального прогнозу, з фактами і деталями, ну а по можливості й ви будете підтягуватись, будьте активними - це буде цікаво, подивимось хто з нас знаток, я так би мовити роблю вам виклик, тож почнемо!
+12

«Великі відчалюють. Legends!»

  4
Мова піде про футболістів ,які завершили свої професійні кар’єри в футболі. Що ж втрачає футбол після закінчення цього сезону?! Я відібрав 4 футболістів ,яким хочу присвятити цю статтю, так як вважаю, що вони були надзвичайно важливими персонами в футболі.
+19

«Кожного чекає своя нагорода. Хто заслужив, а хто ні?!»

  16
Нагороди бувають різного типу та за різні досягнення. Окрім клубних нагород, бувають ще індивідуальні. Саме про них буде розмова. Розберемо найбільш цікаві чемпіонати і звичайно чемпіонат України. Нижче ви прочитаєте особисто мою думку, яку я обгрунтую.
+12

«Відкриті таланти, «Golden Boys» нашого часу»

  4
Хочеться взяти саме сезон 2013/2014. Він закінчився і приніс нам багато перемог, поразок. Багато розчарувань та багато позитивних емоцій. І саме цей сезон відкрив для нас нових, перспективних гравців, про них і буде далі мова... (Погба, Хесе Родрігес, Іско, Аднан Янузай ) моя думка що найбільш себе проявили вони, але вона в мене обгрунтована.
+17

«Мадридська Війна на португальському полі бою»

  2
Ну що ж сьогодні день надзвичайний! Сьогодні день історичний при будь-яких розкладах! Фінал Ліги Чемпіонів. Сьогодні радуються всі. Сьогодні буде битва, а після битви буде свято, свято після якого будь-яка команда, яка б тільки не виграла, будь-який гравець з цих двох команд увійде в історію. Леді та джентельмени сьогодні Фінал Ліги Чемпіонів УЕФА!
+16

«Нові перспективи та чого чекати від перемін»

  3
Закінчились вже національні чемпіонат, та можна в цілому підводити підсумки. Хотілось би впершу чергу підвести підсумок таких команд як: Мілан, Манчестер Юнайтед та Барселона. Чому саме їх читаємо нижче.
Показать еще
Реклама 18+