Збірна Бельгії - Збірна Россії

  Збірна Бельгії - так би мовити "чорний кінь" цього турніру, команда з надзвичайно перспективними футболістами та з фантастичними задатками, які вони показують у своїй грі! Бельгійці перший свій матч грали проти важкої команди, яка вміє стояти в захисті так само як і вміє атакувати, команда з характером - це збірна Алжиру, в якої теж, на диво, багато хороших футболістів, які стабільно виступають в Європі. Матч закінчився з рахунком 2-1 на користь збірної Бельгії, але ця перемога не так була на класі як вважалось на початку матчу, що так повинно бути, як вольова, так би мовити через піт і кров. Важко дуже далась перемога бельгійцям і в цьому матчі можна було побачити їх слабкі ланки, чим Капелло неодмінно займеться, тому що Фабіо - це той тренер, який ретельно вивчає суперника та цим самим, вивчивши його, добивається результату. Отож збірна Бельгії підходить до матчу проти збірної Россії більш ніж в стабільній формі та готова до перемоги, але проблеми є, подивимось чи росіяни скористаються ними!

 

  Збірна Росії - росіяни ,чесно кажучи, розчарували мене після своєї нічиї з корейцями, тому що суперник добре відомий російській збірній, вона повинна була бути готова до гри, натомість ми отримали мандражний, нецікавий матч з великою кількістю помилок! Російська збірна доволі таки довгий час не приймала участь в Чемпіонатах світу, останній у 2002 році був, і саме це стало причиною такого поганого результату з корейцями, Російська збірна не справилась з мандражом. Переживали футболісти так як велика відповідальність лежала на їх плечах і це вплинуло на гру, це було помітно. До матчу проти збірної Бельгії Російська команда підходить в оптимальній формі, є проблеми, які можуть вплинути на результат. 

  Отож матч закінчиться з рахунком 1-1, бельгійці будуть атакувати забють гола і росіяни, які чудово вміють відповідати супернику, забють у відповіть.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Футбольнуті
+9
Реклама 18+
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+