Tribuna/Футбол/Блоги/Цей день в історії футболу/12 лютого Ліль майже відігрався у Бордо після 1:4, але їхній колишній гравець був проти

12 лютого Ліль майже відігрався у Бордо після 1:4, але їхній колишній гравець був проти

В цей день у 2012 році діючий чемпіон Ліги 1 Лілль відігрався у Бордо після 1:4, але програв 4:5 завдяки голу у компенсований час їхнього колишнього гравця.

Автор — Майкл68
12 февраля 2022, 23:07

Тоді «Лілль» гнався за першим місцем, посідаючи третє місце. Команда на десять очок відставала від лідерів «Монпельє» та Парі Сен-Жермен (хоча перший зіграв на дві гри більше, а другий зіграв на одну більше, ніж Лілль). Тим часом Бордо перебував дев'ятому місці. Вересневий матч між командами завершився нічиєю 1:1.

Трохи менше двох хвилин знадобилося Бордо, щоб вийти вперед після голу півзахисника Ніколя Моріса-Белея, але захисник Лілля Давід Розенал зрівняв рахунок на восьмій хвилині. Через дев’ять хвилин Бордо вирвався вперед. Гол забив Людовік Обраньяк, який приєднався до них з Лілля лише місяць тому. Скоро Бордо збільшив свою перевагу до 1:4 завдяки голам Моріса-Белея (50') та Йоана Гуффрана (60').

Лілль повернувся у гру на останніх тридцяти хвилинах ударами Едена Азара (65'), Матьє Дебюші (75') і Нолана Ру (90'). Здавалося – це неймовірний камбек. Але Обраняк знову забив на третій хвилині компенсованого часу, і вкрав перемогу для своєї нової команди.

Бордо завершив той сезон на п'ятому місці, а Лілль залишився у фінальній таблиці третім.