Без прорубей и снега. Как наши спортсмены отметили Крещение

Кто в Ворскле, кто в Черном море 🌊

Руслан Ротань

 
 
 
View this post on Instagram

С Крещением Господним 🙏!!! Всех с праздником 🙌🏻!!!

A post shared by Ruslan Rotan (@rotan_ruslan29) on

Александр Алиев

 
 
 
View this post on Instagram

Всех с крещением🙏🙏🙏

A post shared by Алиев Саша88 (@aliev_sasha88) on

Тарас Степаненко

 
 
 
View this post on Instagram

С Крещением Господним 🙏🏼 Не изменяем традиции👏🏻👏🏻👏🏻🔝

A post shared by Taras Stepanenko (@tarasstepanenko) on

Александр Абраменко

 
 
 
View this post on Instagram

С Крещением Господним!

A post shared by Aleksandr Abramenko (@aleksandr.abramenko) on

«Олимпик» Донецк

 
 
 
View this post on Instagram

С Крещением Господним! Дорогие олимпийцы, сегодня весь православный мир отмечает Крещение Господне. Уже который год этот светлый праздник застает нашу команду на подготовительных сборах в Антлалии. Утреннее купание в Средиземном море стало душевной традицией среди персонала и футболистов. А идейным вдохновитетелем празднования Крещения в клубе из года в год выступает генеральный менеджер Олимпика Алексей Георгиевич Антонов. В этот чудесный и божественный день хотим всем пожелать мира, доброты, честности и справедливости. Пусть чудо живет в ваших сердцах и дарит вам светлую надежду на прекрасное будущее. Желаем вам крепкого здоровья, внутреннего тепла, которое согревает душу и сердце, успехов во всех начинаниях. Пусть в этот светлый день вас окружают родные, любимые и близкие люди и ваши дома наполнятся радостью, смехом и позитивом! #олимпик #футбол #киев #олимпикдонецк #олімпікдонецьк #олімпік #містомільйонатроянд #дончане #олимпийцы #olympicdonetsk #olympic #од2001 #упл #матч #match #football #soccer #parimatch #team #чемпионатукраины #фантазеры #турция #сборы #крещение #праздник #поздравляем

A post shared by ФК «Олимпик» (Донецк) (@fcolympic_donetsk) on

ФК «Львов»

 
 
 
View this post on Instagram

Футболісти «Львова» скупалися на Водохреща 19 січня, на свято Водохреща, футболісти та тренери ПФК «Львів» дотрималися традицій та пірнули у воду. Січень 2020 року у Львові виявився доволі теплим, тож футболісти скупалися не у крижаному прорубі, а просто занурилися у воду. Скупалися Сергій Борзенко, Олександр Бандура, Владислав Приймак, Антон Братков, а також спортивний директор Сергій Дьомушкін та тренер воротарів Вадим Деонас. #pfclviv #пфкльвів #фкльвів #фкльвов #львів #lviv #fclviv

A post shared by PFC Lviv (@fclviv) on

«Мариуполь»

Александр Бабич

 
 
 
View this post on Instagram

С Крещением!!! 🙏🙏🙏

A post shared by Aleksandr Babych (@aleksandr_babych) on

«Ворскла»

Елена Овчинникова

«Черноморец»

 

 

+23
Популярные комментарии
Дмитрий Шапетько
+10
Не сфоткался - не купался
Leopolis
+8
Церква занепокоєна тим, що люди користають з свята без користі для власної душі. Свято є для того, щоб людина прийшла у храм і особисто зустрілася з Ісусом через святе причастя. Оце є ціль кожного християнського свята. Але зараз є феномен того, що велика кількість людей просто вірять в якусь трансцендентну силу води і в той час не святкують того, що є причиною. Це роздвоєння в духовності людей, підміна понять. Саме це тривожить церкву. Вода є додатковим елементом у очищенні. Саме ж купання не символізує нічого святкового. Ця традиція розвинулась у пострадянській Україні. В передрадянській Україні такого не було.

о. Михайло Демид, Українська греко-католицька церква
Leopolis
+7
Обмивання в ополонці на Водохреща ніяким чином не призводить до духовного очищення і не «звільняє» від гріхів! Жодного церковного припису для звершення такого дійства немає і, як твердять дослідники, в українського народу воно не мало поширення. Дуже важливо розуміти суть християнського свята і не плутати його з модою, традиціями, народними віруваннями, тим більше – із забобонами чи марновірством.

Ставлення до освяченої води, як і до будь-якої іншої святині, має бути шанобливим. Українці здавна по-особливому ставилися до йорданської води: побожно зберігали її біля ікон, берегли кожну краплинку, використовували її в особливих випадках. Українські етнографи не фіксували у минулих століттях масових хрещенських купань, тим паче у тому вигляді, як це відбувається нині – часом зовсім без одягу або з попереднім алкогольним «підігрівом» та гучними гуляннями опісля.

Із цьогорічного послання Православної церкви України
Написать комментарий 4 комментария
Loading...
Реклама 18+