Украина с трудом победила Эстонию. Гол Безуса и лучшие фото матча

Сборная Украины провела труднейший матч против Эстонии в Запорожье (1:0). 

Как и ожидалось, на товарищеский матч Шевченко выставил экспериментальный состав. С первых минут в игре приняли участие Лунин, Беседин и Шахов. Во втором тайме на замены вышли Иванисеня (дебют в сборной), Швед. Составы тут.

Единственный гол украинцы забили лишь на 92-й минуте. Безус пробил штрафной, мяч  залетел в ворота Эстонии после рикошета. 

ВИДЕО

«Москалів на ножі», Суркис и Путин – х****. На трибунах в Запорожье интересно

Фото: Tribuna.com, Виталий Витлео

+33
Популярные комментарии
Ігор Грубель
+31
Не хотілося б критикувати збірну , бо всі розуміють , що то був за матч ... але все таки залишилося невдоволення в першу чергу грою в атаці і в центрі поля ... До воротаря , захисників , та навіть опорників Сидорчука (хоча ті його удари аби куди вже надоїдають) чи Іванісені якихось притензій нема , бо Естонці майже не атакували , так само винесемо за дужки Циганкова і Ярмолу... Неграючі в своїх клубах гравці дуже слабо зіграли , ладно Шведа на 15 хв випустили , але Шахов був більше години і нічого не показав , тому питання в черговий раз нащо їх викликати ? Це ж не лідери збірної аля Конопа як колись... невже Харатін чи Зубков зіграли б гірше ? Коваленко це вже теж діагноз , людина проти Естонії за тайм віддала півтори передачі вперед і знову розчинився , то про що може бути мова ... Шепелєв банально не доріс до рівня збірної , Буяльського вважаю сильнішим , але він після травми , в клубі не грає і сьогодні вперше опинився в центрі уваги аж на 87 хвилині ... зі всіх центральних півзахсників сьогодні кращим був Безус , який грав на фланзі ) думаю Шеві варто все таки перед Євро заглянути в молодіжку , як мінімум по Лєднєва і перевірити хоча б в двох спарингах гравців з молодіжки
Кирилл Владимирович
+14
Ну с каким трудом?!? Были сильнее, но постоянно спешили, вот вам цена Зинченко и Малиновского, где нужно ускорят, где нужно придержат. Норм игра)
Bogdan86
+8
Були сильніші на дві голови навіть таким складом, але не вистачало думки, майстерності, грали однолінійно
Написать комментарий 8 комментариев
Loading...
Реклама 18+