Tribuna/Футбол/Блоги/Top Five/Результати ігрового дня АПЛ: розгром від «Норвіча», друга перемога «Арсенала» та результативна нічия в Манчестері

В рамках другого туру англійської прем’єр ліги в суботу 17 серпня відбулося 7 матчів. «Арсенал» – «Бернлі» 2:1 Матч видався доволі напруженим. «Бернлі» в середині другого тайму заволодів ініціативою, що призвело до забитого м’яча. Проте «Арсенал» зібрався та видав потужний другий тайм, що в підсумку призвело до другої поспіль перемоги лондонців. Голи: Ляказетт (13), Обамеянг(64); Барнс (43). Попередження: Обамеянг(38), Луїс ( 90+1); Барнс (90+5). Стартові склади: «Арсенал»: Лєно; Сократіс, Джака, Монреаль;...

Блог — Top Five
Автор — Dmytro Bolotov
18 августа 2019, 00:40

В рамках другого туру англійської прем’єр ліги в суботу 17 серпня відбулося 7 матчів.

«Арсенал» – «Бернлі» 2:1

Матч видався доволі напруженим. «Бернлі» в середині першого тайму заволодів ініціативою, що призвело до забитого м’яча. Проте «Арсенал» зібрався та видав потужний другий тайм, що в підсумку призвело до другої поспіль перемоги лондонців.

Голи: Ляказетт (13), Обамеянг(64); Барнс (43).

Попередження: Обамеянг(38), Луїс ( 90+1); Барнс (90+5).

Стартові склади:

«Арсенал»: Лєно; Сократіс, Джака, Монреаль, Майтленд-Нілес, Гендузі, Эль-Ненні, Колашинац, Озіл, Ляказетт, Обамеянг.

«Бернлі»: Харт; Бардслі, Лонг, Тарковскі, Мі, Тейлор, Вествуд, Корк, Хендрік, Барнс, Вуд.

«Брайтон» – «Вест Гем» 1:1

Для обох команд перемога була важлива з точки зору положення в турнірній таблиці. «Вест Гем» програв «Манчестер Сіті» 5:0, а «Брайтон» переміг «Уотфорд» 3:0. Команда Пеллегріні відкрила рахунок в другому таймі, проте «Брайтон» швидко зрівняв. Слід відзначити, що Андрій Ярмоленко вперше вийшов на поле в офіційному матчі з жовтня 2018 року.

Голи: Троссард (65); Чічаріто (61).

Попередження: Масуаку (76), Райс (90+4).

«Вест Гем»: Фабіанскі, Фредерікс, Огбонна, Діоп, Масуаку, Райс, Вілшер, Ланціні, Снодграсс, Форнальс, Чічаріто.

«Брайтон»: Берн, Гросс, Данк, Дафі, Марей, Марч, Монтойя. Проппер, Райан, Стівенс, Троссард.

«Евертон» – «Уотфорд» 1:0

«Уотфорд» мав шанси отримати перші бали в цьому сезоні, проте ранній пропущений м’яч та повна домінація ліверпульців звела ці шанси нанівець.

Переможний гол «Евертона» забив екс-гравець «Шахтаря» Бернард.

Голи: Бернард (10).

Попередження: Коулман (14), Гомеш (47); Капу(31) Холебас (59), Перейра (62).

«Евертон»: Пікфорд, Коулман, Кін, Міна, Дінь, Гбамен, Гомеш, Андраде, Сігурдссон, Бернард, Келверт-Льюін.

«Уотфорд»: Фостер, Холебас, Каткарт, Доусон, Феменія, Капу, Дукуре, Перейра, Хьюз, Діні, Деулофеу.

«Астон Вілла» – «Борнмут» 1:2

Новачок АПЛ «Астон Вілла» витратила більше 100 млн. євро на трансфери, проте на старті сезону отримала дві поразки поспіль. «Борнмут» виявився сильніше і команда закріпилася на 6-тій позиції в таблиці.

Голи: Луїс (71); Кінг (2), Уілсон (12).

Попередження: Біллінг (36), Аке (59).

«Астон Вілла»: Хітон, Аль-Мухаммаді, Енгелс, Мінгс, Тейлор, МакГін, Луїс, Гріліш, Трезеге, Веслі, Єль-Газі.

«Борнмут»: Рамздейл, Деніелс, Аке, Кук, Сміт, Фрейзер, Лєрма, Біллінг, Уілсон, Кінг, Уілсон.

«Норвіч» – «Ньюкасл» 3:1

«Норвіч» проявив справжній футбольний характер та зніс «Ньюкасл». Справжнім героем матчу став нападник господарів Пуккі, який оформив хет-трик.

Голи: Пуккі (32, 63, 75); Шелві (90+3)

Попередження: Аронс (37); Жоелінтон (44), Дамметт (85), Лонгстаф (90+1).

«Норвіч»: Крул, Еронз, Хенлі, Годфрі, Льюїс, Трібуль, Ляйтнер, Кантуелл, Штіперман, Буендія, Пуккі.

«Ньюкасл»: Дубравка, Шер, Ласселс, Дамметт, Рітчі, Ки С. Йо, Шелві, Хейден, Крафт, Жоелінтон, Альмірон.

«Саутгемптон» – «Ліверпуль» 1:2

«Ліверпуль» очікувано переміг «Саутгемптон» на виїзді, і тепер команда Клоппа займає перше місце в таблиці АПЛ зі шістьома заліковими балами.

Голи: Мане (45+1), Фірміно (71); Інгс (83).

Попередження: Ромеу (36), Дженепо (84); Арнольд (79).

«Саутгемптон»: Ган, Беднарек, Йосіда, Вестергор, Валері, Уорд-Проуз, Ромеу, Хєйберг, Бертранд, Адамс, Редмонд.

«Ліверпуль»: Адріан, Робертсон, ван Дейк, Матіп, Арнольд, Мілнер, Вейналдум, Окслейд-Чемберлен, Мане, Фірміно, Салах.

«Манчестер Сіті» – «Тоттенгем» 2:2

Центральний матч другого туру виявився феєричним. Спочатку Де Брюйне виконав точну передачу на Стерлінга, який замкнув подачу на дальній стійці. Потім через 3-ри хвилини Ламела зрівняв рахунок.

Потім на 35-й хвилині матчу Агуеро увірвався у штрафну лондонців та вивів команду вперед, 2-1.

Остаточний результат на табло встановив гравець «Тоттенгема» Лукас Моура на 56-й хвилині, забивши головою після подачі кутового, 2-2.

Вже в доданий арбітром час Жезус забив третій м’яч у ворота «Тоттенгема», проте система VAR відмінила взяття воріт.

Голи: Стерлінг (20), Агуеро (35); Ламела (23), Моура (56).

Попередження: Стерлінг (26).

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Уокер, Отаменді, Ляпорт, Зінченко, Де Брюйне, Родрі, Гюндоган, Сілва, Агуеро, Стерлінг.

«Тоттенгем»: Льоріс, Роуз, Санчес, Алдервейрелд, Уокер-Пітерс, Ндомбеле, Уінкс, Еріксен, Ламела, Сіссоко, Кейн.