Україна - Австрія історія зустрічей

21 червня о 19:00 за київським часом наша збірана зіграє зі збірною Австрії на Арені Національ у Бухаресті. Тож до вашої уваги коротенька історія зустрічей двох збірних.

15 лютого 2011 року на "Арені Львів" наші хлопці приймали збірну Австрії у товариському поєдинку. Враховуючи те, що матч відбувався у Львові, то це були нереальні емоції. Варто відзначити, що гра видалась не простою для нас.

Але все ж нашим левам вдалося забити першими у ворота суперника, а голом відзначився Артем Мілевський. Та не лише Мілевських хотів відзначитися, тож Олександр Кучер на 71 хвилині вирішив забити у валасні ворота - зрівнявши рахунок. Та шалена підтримка трибун зробила свою справу та вже під час додаткового часу Марко Девіч перетягнув рахунок на користь українців. У підсумку 2:1 на нашу користь.

1 червня 2012 рік у місті Інсбурк відбулася друга не офіційна зустріч двох збірних. Під час зустрічі вже на 3 хвилині у ворота України прилетів перший гол у виконанні Златко Юнузовича. Результат після першого тайму був не на нашу користь, але вже на 56 хвилині Олег Гусєв відновив рівновагу. Однак, Марко Арнаутович майже миттєво повернув австрійцям лідерство. А вже на 65 хвилині Гусєв відзначився знову. Та на жаль останнє слово залишилося за Арнаутовичем, за хвилину до кінця він оформив дубль.

Варто відзначити, що збірна України тоді грала під керівництвом Олега Блохіна. А до її складу тоді входив теперішній наставник наших козаків Андрій Шевченко.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!