Зірки нашого дитинства

Про кумирів дитинства

Написать
+31

Вінченцо Монтелла. L Aeroplanino

  4
Блог «Зірки нашого дитинства» презентує матеріал про одного з найкращих форвардів італійської Серіі А на рубежі століть, який поступово перетворився на талановитого та харизматичного allenatore
+30

Ернан Креспо. Найкращий хрестоносець

  4
Сьогодні свій день народження святкує Ернан Креспо. Блог «Зірки нашого дитинства» в честь такого свята презентує матеріал про цього аргентинського нападника, визнаного найкращим гравцем в історії «Парми», і який зараз робить перші кроки на тренерській ниві в Італії.
+35

Фернандо Редондо. Принциповий El Principe

  13
Блог «Зірки нашого дитинства» представляє матеріал про майстерного аргентинського півзахисника, який «підносив снаряди» самому Дієго Марадоні, а його техніка ошелешила навіть сера Алекса Фергюсона.
+34

Хенрік Ларссон. Незламний

  13
Вашій увазі пропонується матеріал про шведського нападника, якому навіть жахлива травма не стала на заваді перед успішним сходженням до футбольних вершин.
+33

Гаїска Мендьєта. За крок до успіху

  17
Блог «Зірки нашого дитинства» презентує матеріал про одного з найкращих півзахисників початку 2000-х років, який двічі зупинявся за крок до найбільшої перемоги в професійній кар’єрі футболіста.
+27

Біксант Лізаразю. Баскський лев

  11
Блог «Зірки нашого дитинства» пропонує вашій увазі пост про одного з найтитулованіших і найкращих флангових захисників в історії футболу.
Реклама 18+