«Пішли ви нахрєн, жиди». Президенти українських клубів, які яскравіші за самі клуби

Без них наш футбол – сторінка вашої бабусі в «Однокласниках».

Олександр Поворознюк, «Інгулець»

Один з найбільших агрономів Кіровоградської області (15 тисяч гектарів землі) не розчарувався в українському футболі після невдачі в «Десні» й створив власний клуб. Він не мріє грати в УПЛ, його головна ціль – щоб в Петрове приїхав «Реал». Колорит Поворознюка – величезний. Його кабінет обвішаний фото та картинами з власним зображенням, на стелі – долари в зеленій підсвітці, в словах – впевненість, зухвалість і щирість. 

Він їздить на номерних знаках «папа». Йому їх подарували люди. 

Він рулив у 90-х і був у дисбаті. «Одному цеглою голову проламав, іншому череп дошкою. Всі живі. Останній на мене з ножем кинувся, його ж рукою я йому руку зламав і ножем наскрісь прошив. Він падав переді мною з блистячими очима. Я вперше в житті таке бачив», – згадував Поворознюк.. 

Він визнає, що нікому, крім нього, «Інгулець» не потрібен: «Всі гроші клубу – мої. Якщо зі мною щось станеться, то кому це все буде потрібно?».

Олександр Поврознюк – це більше, ніж «Інгулець». Олександр Поворознюк – це нова епоха українського футболу. 

Григорій Козловський, «Рух»

Козловський ввірвався в український футбол набагато стрімкіше, ніж «Рух» виходить у прем’єр-лігу. Запрошення Алієва та Шацьких в обласну команду, порятунок п’яного Рикуна, тусовки з зірковим «Дніпром» і дружба з Маркевичем змусили львівського бізнесмена (тютюн, готелі, ресторони, будівельна компанія) робити клуб професійним. Результати «Руха» не співвідносяться з амбіціями президента. Але він робить все, щоб середняк першої ліги був впізнаваним. 

В душі він PR-менеджер найвищого гатунку. За чутками, Козловський погрожував арбітрам зброєю і точно зривав матч, вміло втікав від дискваліфікації, малював емблему клубу, роздавав вболівальникам гроші, віддавав борги і вболівав за «Карпати», тримав в команді сина, платив зарплату дружині Мазяра, впливав на редакційну політику спортивного сайту, дружить і з Цигаником, і з Денисовим. А говорить так, що не налазить на голову. Кожне інтерв’ю з ним – непростий челлендж.

«Коли людині бракує освіти, то вона виглядає, як бабка з села. Ви зараз виглядаєте, як бабка з села. Одним Бог дав розум заробляти гроші і розуміння, як це будувати, а іншим – не дав. Тому вони інколи задають неправильні питання», – якось казав мені власник «Руху». 

Якщо б Козловського не було в українському футболі, то його вартувало б видумати. 

«Готов детьми на Библии поклясться, что не угрожал судьям оружием». Президент «Руха» – в «Вацко Light»

Василь Вовк, «Нива» Вінниця

Генерал-майор Вовк вчився в школі КДБ, працював на митниці і керував слідчим управлінням СБУ. Все б нічого, але Цукерберг придумав Facebook, а у Вовка є клавіатура. І футбольний клуб, який бовтається в другій лізі. 

«Україною повинні управляти українці, а не всякі жиди, які дістали вже український народ. Все я маю проти євреїв. Україна має проти євреїв. Ви не українці і вас я буду знищувати разом з Рабиновичем. Ще раз кажу – пішли ви нахрєн, жиди, дістали вже український народ», – заяляв Вовк в переписці з Костянтином Бедовим. Відреагувало Посольство України в Ізраїлі, євреї Америки та видання The Jerusalem Post. Але справа затихла.

З футболом ситуація ще веселіша. Спершу було серйозно – Вовк хотів, щоб «Ниву» тренували Шовковський або Дем’яненко. Далі – сутінки. 

Функціонер просив, щоб до професійних змагань допускали не більше двох команд з однієї області, плакав про тиск ФФУ, обіцяв побити президента «Агробізнеса», кілька разів знімав команду, оголосив про відставку тренера в Facebook, але не звільнив його і посилав куди подалі тих, хто йому не сподобався. Вершина Вовка – звинувачення у бідах «Ниви» Порошенка та Гройсмана. 

Квітневу поразку «Ниви» від «Буковини» Вовк пояснив так: «15.03 – дзвінок Порошенка Павелку: «Не дай «Ниві» виграти цей матч». Дзвінок головному арбітру Коваленку о 15.08 від Павелка: «Зроби, щоб Вінниця не виграла ... Там Марина (дружина Порошенко – прим.) Проїжджає ... Він не хоче». Раунд. 

Микола Лиховидов, «Реал Фарма»

Він не говорить багато і яскраво.

Йому 52 і він професійний футболіст, який оновлює власні рекорди. Сина виховав такого ж – рекордсмена. Андрій Лиховидов дебютував в профі, коли йому було 14 років і 160 днів.

Для цього довелося створити свій клуб. Це успіх.

Олексій Хахльов, «Верес»

Дуже стриманий і обережний в кожному слові Хахльов нагадує середньостатистичного українського політика. Колишній зять Ющенка неочікувано опинився в українському футболі з купою ідей – народний клуб, новий стадіон і великі амбіції. Закінчилося все пшиком, але наврядчи від цього постраждав сам Хахльов. 

Рокировка «Вереса» и «Львова»: как им это удалось

Він далі продовжує бути при справах і розвивати народність, будувати стадіон і обіцяти. І йому вірять. Як? Як в нього це виходить? 

Бонус

Леонід Соболєв, «Полтава»

Дуже шкода, але ми втратили людину, яка побила рекорд зі зняття команди з чемпіонату. Він обдурив навіть журналіста Tribuna.com – дав інтерв’ю і закінчив з «Полтавою». Український футбол його не достойний. 

За 11 лет вложил в клуб 20 млн. Кто-то водку купил, а кто просто выбросил деньги». Кто такой Леонид Соболев

+56
Популярные комментарии
BayernKharkiv
+70
"Він їздить на номерних знаках «папа». Йому їх подарували люди. " - холопы, правильнее сказать.
костенко
+67
Кунсткамера. Типові хазяї життя з 90, які дорвались до влади і не знають де діти награбовані бабки.

P. S. де Копитко?)
BayernKharkiv
+46
Не совсем. Поворознюк и Козловский - их будто в середине 90-х заморозили, а сейчас разморозили, таки да, сферические "новые украинцы" в вакууме. Лиховидова тоже можно туда отнести, но с натяжкой - он, скорее, эдакий коммерс, которого крышевали персонажи, подобные Поворознюку.

Вовк - это типичный силовик совкового разлива, быдловатый солдафон. Хахлев - это, скорее, политик-популист новой школы, времен президентства его тестя. Как-то так.
Ответ на комментарий костенко
Кунсткамера. Типові хазяї життя з 90, які дорвались до влади і не знають де діти награбовані бабки.

P. S. де Копитко?)
Написать комментарий 32 комментария
Loading...
Реклама 18+