Медиа и футбол

Все о медийной активности современного футбольного клуба

Написать
+18

ФК «Кривбасс» начал обратный отсчет до Нового года

  2
«Кривбасс» ушел в отпуск, однако медиа группа клуба решила скрасить ожидание болельщиков новогоднего праздника серией изображений игроков с номерами, которые соответствуют количеству дней до 1 января 2022 года. И все это на фоне заснеженного клубного...
+23

Екс-керівник Академії «Валенсії» став координатором Академії ФК «Кривбас»

  6
У послужному списку екс-півзахисника «Валенсії» та «Вільяреала» - два роки керування Академію «Валенсії». Як футболіст грав у складі «Валенсії» в Лізі чемпіонів проти «Шахтаря».
+18

Дмитро Чернявський: «На безлюдний острів взяв би воротарські рукавички, книгу та Play Station»

  2
Вихованець криворізького футболу, який вже встиг потрапити до заявки червоно-білих на матчі Першої ліги, розповів, коли починався його футбольний шлях, хто є його кумирами та багато інших цікавинок.
+22

«Якщо б хтось мені на початку чемпіонату сказав, що ми будемо треті, то я б посміхнувся», - Гагарін про жіночий Кривбас

  4
Віцепрезидент ФК «Кривбас» Артем Гагарін поділився в інтерв’ю для Stargorod Sport про створення та розвиток жіночої команди Кривбасу, ситуацію у Вищій лізі та яким має бути розвиток українського жіночого футболу.
+13

Футболистки «Кривбасса» стали «розовыми пантерами» на один матч

  10
Выездной матч женского ФК «Кривбасс» с «Пантерами» из Умани стал еще одной игрой, которую отличает нестандартный подход к медиа сопровождению. Название и лого соперников, а также розовая выездная форма женской команды «Кривбасс» стали теми зернами,...
Показать еще
Реклама 18+