Медіа та футбол

Все про медійну складову сучасного футбольного клубу

Написать
+4

ФК «Кривбас» продає квитки на матчі, які не відбудуться, та спрямує кошти на допомогу Маріуполю та Сумам

В березні у Кривому Розі мали відбутися матчі «Кривбас» - «Альянс» та ЖФК «Кривбас» - ЖФК «Маріуполь». Через вторгнення росії в Україну усі футбольні змагання призупинено. Але!
+5

ФК Кривбас: Інформаційна війна – теж війна

  1
Після початку широкомасштабної війни, яку росія розв’язала проти українського народу, вся медіа-група ФК Кривбас зосереджена на інформаційному протистоянні з кремлівськими фейками та атаками на новинні ресурси країни-агресора. Ми робимо все, щоб люди...
+23

Love is... Як гравці Кривбасу продовжили відому фразу в день всіх закоханих

  3
Червоно-білі розповіли, що для них значить кохання. Гравці футбольного клубу Кривбас в день всіх закоханих просто, але яскраво та щиро сказали важливі слова своїм коханим про почуття.
+5

Ірина Топал: Були пропозиції з Італії та Іспанії, але обрала «Кривбас»

Півзахисниця жіночого ФК «Кривбас» Ірина Топал поділилася у інтерв’ю з клубними журналістами про те, як почала грати у футбол та перше знайомство з Аліною Стеценко. Ірина  стала героїнею нашої традиційної рубрики на офіційному клубному Ютуб-каналі Поза...
+17

Вперше в исторії «Кривбас» організовує виїзд вболівальників на зимовий збір до Туреччини

  2
Скучив за футболом? Хочеш побувати на тренуванні команди та підтримати «Кривбас» в крутих спарингах? А може і взагалі мрієш вийти на футбольне поле разом з футболістами улюбленого клубу? Тоді ця унікальна пропозиція саме для тебе!
Показать еще
Реклама 18+