Дніпро - це назавжди!

думки пересічного дніпрянина

+6

Дніпро-Волинь 5:0! Доросла гра від «діточок Михайленка»!

  2
5-0 і «Дніпро-Арена» на мить забуває про негаразди, що передували цьому матчу. Команда, що на 80% складена з місцевих юних вихованців та на 100% є українською, гідно складає перший іспит перед вибагливою, але неймовірно відданою місцевою публікою і героями крокує у підтрибунне приміщення...
+15

У матчі «Динамо»-«Шахтар» програє збірна України!

Всім хто накручує донецьких футболістів байдуже і на збірну України, і на український футбол взагалі, то ж звертаючись до усіх хто розпочав цей конфлікт, і тих хто продовжує на ньому спекулювати, прошу зупинитися і подумати про майбутнє нашого футболу..
+7

Сьомою поспіль перемогою ФК «Дніпро» доводить своє право на існування!

Коли я спостерігаю за тим, як наш «Дніпро» знищує на футбольному полі суперника за суперником, виникає бажання зупинити час и зробити так, щоб цей чемпіонат України та розіграш внутрішнього Кубку ніколи не закінчувалися.
+5

Бійка під час матчу «Дніпро-«Металіст» на «Дніпро-Арені» результат зловживанням алкоголем або хто не чув про перемир’я?

Зловживання алкоголем перетворює серце міста, яким є «Дніпро-Арена», збіговиськом неадекватів, що втекли від своїх сімей щоб надертися спиртного.
+16

«Дніпро» в Запоріжжі долає «прокляття луганської «Зорі». На черзі «прокляття Коломойського»?

  1
Дякую вам, хлопці, за те, що не склали зброю, боролися до кінця і показали всій Україні, що незалежно від ситуації навколо, «Дніпро» - це КОМАНДА з таким характером, якого немає у жодного клубу на пострадянському просторі!!
Реклама 18+