Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Розколення «Кристала»

Розколення «Кристала»

«Кристалу» з Козина поки що бракує майстерності для того, щоб претендувати на нагороди чемпіонату Київщини. Але команда Андрія Кобченка вміє протистояти фаворитам турніру, не зважаючи на їх регалії та клас. У першому колі від козинців постраждала «Десна», яка програла їм з рахунком 2:3. А після літньої перерви «Кристал» ледь не відібрав важливі очки у все тієї ж «Десни» та лідера чемпіонату – «Авангарду». Не було просто у протистоянні з козинцями і чемпіону Київщини.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
3 октября 2017, 20:00

Перший тайм матчу козинці можуть сміливо занести собі в актив. Команда майже нічого не дала створити «Джуніорс», сама проводила потенційно небезпечні контратаки, мала нагоди для взяття воріт і навіть одного разу відправила м’яч у сітку шпитьківчан. Щоправда, вдалося це козинцям з явним порушенням правил проти Євгена Стрижа. Щодо «Джуніорс», то колектив Сергія Шута до перерви мав лише одну 100%-у нагоду. На 35-й хвилині Торшин довгою передачею зі своєї половини поля закинув м’яч за спини захисникам. Маринчук опинився віч-на-віч з воротарем, проте, робочою лівою пробив повз ворота. Також можна відзначити удар з меж штрафної площі Скорохода, з яким у шпагаті впорався голкіпер.

По перерві у шпитьківчани додали у швидкості, почали грати винахідливіше в атаці, не забуваючи при цьому про захист. Момент біля воріт «Кристалу» почали виникати частіше, а згодом прийшли й голи. І, якщо під кінець першої години матчу Іван Кривошеєнко з чудової позиції пробив повз ворота, то п’ятьма хвилинами пізніше досвідчений півзахисник не схибив. Розвивалася атака «Джуніорс» наступним чином: Бамба на лівому фланзі «натиснув на гальма», підняв голову, оцінив положення Дениса Маринчука та віддав передачу на хід партнеру в штрафний майданчик. Маринчук прийняв м’яч на груди, опустив його на землю і асистував Івану Кривошеєнку, який з декількох метрів пробив у ближній кут. Знімати всі питання щодо переможця зустрічі мав Скороход. Ординський розрізною передачею вивів Сашка на побачення з голкіпером. Гравець в «Джуніорс» у дотик пробив у дальній кут – на жаль, м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Незважаючи на досить хиткий рахунок, якоїсь тривоги за переможний результат не виникало. «Кристал» залишався без моментів, а шпитьківчани напирали на ворота суперника. Врешті-решт, футболісти «Джуніорс» забили другий м’яч. Маринчук обікрав останнього захисника та переграв голкіпера. А вже за декілька хвилин Ординський довів справу до розгрому. Володимир замкнув простріл Вадима Костяного з флангу.

Перемога над «Кристалом» стала для «Джуніорс» ювілейною – 40-ю у 47 матчах чемпіонату Київської області. Але, як і тиждень тому, наблизитися до конкурентів не вдалося. «Десна» (Погреби) з рахунком 3:0 розбила «Моноліт» (Київ), а «Авангард» (Бзів) вирвав перемогу у «Межигір’я» - 3:2. Тож шпитьківчани все ще треті, відстаючи від конкурентів на два і п’ять очок відповідно.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Кристал» (Козин) 3:0

Голи: Кривошеєнко 65, Маринчук 80, Ординський 87

«Джуніорс»: Стриж, Куба, Чуприна, Самар, Верхов, Торшин, Маринчук, Скороход, Бамба, Кривошеєнко, Ординський. На заміну виходили: Колесник, Костяний, Черновол, Курята, Хіміч, Ремезовський.