Tribuna/Футзал/Блоги/ФК Джуніорс/Шість м'ячів президента

«Джуніорс» з рахунком 13:7 здолав «Ветеран Vents».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
14 марта 2017, 12:15

Останній матч групового етапу чемпіонату Києво-Святошинського району з футзалу став бенефісом граючого президента ФК «Джуніорс» Сергія Шута. На його рахунку шість забитих м’ячів, які допомогли команді здобути чергову перемогу та фінішувати у групі А на першій сходинці.

Загалом матч проти «Ветеран Vents» з Боярки шпитьківчани розпочали не кращим чином. Вже на другій хвилині суперник змусив Сергія Дудку діставати м’яч з власних воріт. Втім, попереду представник Боярки знаходився недовго. Шпитьківчани дуже швидко відігралися, а за хвилину взагалі вийшли вперед, забивши у ворота суперника ще два м’ячі. Перший тайм «Джуніорс» виграв з рахунком 6:2.

По перерві шпитьківчани, як то кажуть, добряче покуражилися. У підсумку – перемога з рахунком 13:7. Попереду на «Джуніорс» чекає «фінал чотирьох», що відбудеться у Хотові 19 березня.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Ветеран Vents» (Боярка) 13:7

Голи: Шут 4, 15, 24, 30, 32, 33, Сіренко 4, Мельник 6, 22, Черновол 11, 13, 25, Концеба 22 - Ковальчук 2, 34, 36, Польовик 14, Пасьонов 25, 32, Гонтарь 32

«Джуніорс»: Дудка, Черновол, Концеба, Мельник, Шут, Сіренко